Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36hetesen szép NST, de a baba...

Evettke13 kérdése:

36hetesen szép NST, de a baba feje nem nőt?

Figyelt kérdés
BPD:83mm,34hetesen is ennyit mèrt a doki.2-3fokban èrett a lepèny, ez normális. Holnapra flowmetriára rendelt vissza. Valaki volt már hasonló helyzetben? Miért nem nőt 2hèt allatt semmit a picim?

2017. márc. 15. 07:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt hasonló szituációm: egy hónap alatt "nm nőtt a babám feje", sőt "összement". Nálam arra jutottak, hogy elmerhette az egyik szonográfus a fejkörforgtot. Engem is még aznap megvizsgáltak, és összevetve az eredményeket orvosi hibát véltek benne felfedezni. Viszont mondták, ha rossz lett volna az eredmény, akkor irány a szülőszoba. Én ekkor 38 hetes voltam.
2017. márc. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ezzel probáltam èn is nyugtatni magam,de terhesègem első percètöl ugyan ahoz a dokihoz járok,magán orvos ,nem kevès pènzèrt nem kellene ilyen hibát vètenie,de inkább orvosi hiba legyen mint baja a babának.

De viszont lehet hogy most figyelmetlen volt mert eddig mindig az lett írva a papira hogy 'placenta a melso falon tapad' most meg azt írta hogy a hátson,ami fogalmam sincs hogy hogy lehetsèges

2017. márc. 15. 08:39
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
A placenta dologhoz nem értek, viszont az uh-nál könnyen lehet tévedés szerintem. Engem is végig magánorvos/ismerős vizsgált, és láttam, ahogy az ő szonográfusa rendre máshogy mért kicsit (hol belülre tette a keresztet, hol kívülre, ez szerintem mm-eket jelent). Azt gondoltam, ez ezek szerint annyira nem fontos, de amikor két, időben nagyon közeli uh eredményt vetettek össze, a könnyelműség megmutatkozott. Mérges voltam, mert nem kívánom senkinek azt a pár órát, amit a vizsgálatokkor átéltem. Az biztos, hogy engem legközelebb nem ő fog vizsgálni.
2017. márc. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze nálam egy külső, másik szonográfusnál pattant ki a dolog, mert akkor derült ki, hogy gubanc van. Na de... Próbálj nyugodt lenni. Lehet, hogy tényleg elmérte.

Most jutott eszembe, hogy barátnőmnek is hasonló gondja volt (nem nőtt a baba). Őt befektették, vizsgálták 2 hétig, és 37 hetesen megindították a szülést. Egészséges 3 és fél éves kislánya van.

2017. márc. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi lett? Nőtt a feje? Mikor szültél?
2022. nov. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!