Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nőgyógyász kézzel ki tapintj...

A nőgyógyász kézzel ki tapintja a magzatot már a terhesség elején is, azt én is érezhetem ha megtapintom?

Figyelt kérdés
2017. márc. 15. 22:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Tessék ?
2017. márc. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
A terhesség elején nem a magzatot tudják kitapintani, hanem a méh nagyságából tudnak következtetni a terhességre. Én 6 hetesen voltam először orvosnál. Az uh-ja pont tönkrement, de megvizsgált és 99%-ra azt mondta, hogy terhes vagyok.
2017. márc. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Általában érzik. Nem a magzatot konkrétan, de érzik.
2017. márc. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%

Ráadásul a 12. hétig embrió, nem magzat.


Amikor már érezni, akkor rúgni, mozogni fog és mindenféle nyúlkálás nélkül is érzed majd.

2017. márc. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%

A terhesseg elejen azt tapogatjak, hogy hol van a meh, mekkora. Ugye mar az elejetol sokat no (ennek ellenere meg 12. hetig a szemeremcsont mogott van, szoval nem nagy), de a meretebol lehet kovetkeztetni arra, hogy van-e terhesseg, vagy nincs.

Engem csak az egyik terhessegemnel vizsgaltak igy, a doki egyik kezevel (ujjaval) a huvelyemben matatott, a masikkal pedig a alhasamnal tapogatott es ugy remlik, hogy ludtojasnyi meretet allapitott meg. Nem volt epp kellemes.

A tobbi terhessegnel nem neztek mar igy, csak siman uh-val.

2017. márc. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

Ahogy előttem is írták!

Még annyit hogy Te magadnak miért is akarod?

Ne csináld. Nem vagy orvos! Ki tudja mi bajod lesz( főleg terhesen) ha elkezdesz olyan mélyen felnyúlkálni

2017. márc. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
Nehogy turkálj magadban!! Nem is tudom ilyen hogy jut valakinek az eszébe. Az orvos nem a babát tapogatja, hanem a méhed nagyságát nézi. Majd ha elkezd mocorogni akkor érezheted a babát.
2017. márc. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
17%

Aki szerint baja lesz attól, hogy bedugja a 6-7centis(tiszta) ujját a kérdező, az hogy lett terhes? Vagy nem szexeltek terhesség alatt? Vagy még nem maszturbáltatok?


Semmi bajod nem lesz, ha rövidrevágod a körmöd és megmosod a kezed előtte, de semmit nem fogsz érezni. Majd ha nagyobb lesz a baba, valamennyit érezni, de csak azt, nem olyan puha ott a környezet, de akkor már látványosabb lesz kívülről.

2017. márc. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%

Valoban nem lehet olyan nagy baja, csak semmi ertelme magaban nyulkalni, foleg az ugyben, hogy a magzatot tapogassa ami persze lehetetlen! 😂

Megszuletik foghatod eleget....

2017. márc. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%

Hát lehet h a te férjed pajszere a méhedig felér, az én férjemé nem.

Marhára nem ugyan az a két dolog.

De valóban ne úgy képzeld el hogy a doki a babát tapogatja. Egyáltalán miért akarod megtapintani?

2017. márc. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!