Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16+3 terhes vagyok. A hasamról...

16+3 terhes vagyok. A hasamról még senki sem mondaná meg hogy terhes vagyok, minden eddig ruhám jó rám. Mással is volt már így? Mikor kezd el nőni jobban?

Figyelt kérdés
Egy hete voltam uh-on a baba fejlődik.
2010. máj. 11. 14:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég valaki ugyanezt kérdezte. :o)

Nekem az ismerősök 20, az ismeretlenek 24 hetesen kezdtek gyanakodni, pedig vékony vagyok.

Szóval türelem! Nőni fog! A végén alig győzöd majd... :o)

Jó babavárást!

2010. máj. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszi!
2010. máj. 11. 14:05
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ismeretlenek nekem is a 24. hét után kezdtek el gyanakodni.

De nekem a csípőm eléggé széles.

2010. máj. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

16 hetes vizsgálaton voltam, volt ott egy csajszi, akin farmer volt övvel, és kint volt a dereka a felsőből, ahogy ma divat. Semmi hasa nem volt, azt hittem kísérő, aztán kiderült hogy ő a kismama, 16 hetes, a másik az anyukája volt. Minden ok volt a babával uh-n. Ne aggódj!

Nekem sem nagyon látszott semmi a lányommal, de mondjuk a nadrágokat már nem tudtam begombolni, pedgi hízni csak 20 hét után kezdtem.

2010. máj. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi félidőtől úgy beindul, hogy csak nah! :)

Nincs azzal semmi gond, hogy még nem látszik semmi. A babának megvan a helye, de majd kiköveteli magának a nagyobbat, hidd el.

(Anyukámon, ahogy meséli, csak a 7 hónap után kezdett látszódni, hogy bizony útban vagyok! Én kb egy héttel vagyok előtted, s nekem sincs az a nagy hasam. Még :D:D:D)

Szóval nyugi! :):):) S élvezd ki a babavárás minden percét!

2010. máj. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek!
2010. máj. 11. 14:14
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyéntől függ a has növekedése!Ne aggódj azért mert nem nő még a hasad!A baba attól még szépen fejlődik és észre sem fogod venni,de hirtelen jó nagy pocid lesz amivel nem lesz könnyű!Ne aggódj ezen és használd ki,hogy még jók a ruháid!:)32 hetes kismama
2010. máj. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy nem látszik. Nekem már 16 hetesen akkora hasam volt, hogy kismamanacit tudtam csak hordani, ekkor még örültem. a 25. héttől már ha a mérlegre álltam sírhatnékom volt.
2010. máj. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%

szia!:)

Én 24 hetes múltam és úgy gondold el hogy rajtam a 22. hétig semmi sem látszott ugyanúgy mint nálad minden ruhám jó volt rám!:)..És hirtelen megváltozott nem kicsivel több mint 2 hét alatt annyit nőtt a hasam hogy nem győzök ruhát venni! Nyugodj meg minden rendben lesz úgy fog cseperedni a kis jövevény h nem fogod tudni nyomon követni!:) További minden jót!:)

2010. máj. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
És akinek később látszott mikor érezte először a magzatmozgásokat?
2010. máj. 11. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!