Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veletek történt már olyan,...

Veletek történt már olyan, hogy azt hittétek, menstruációt jelző tüneteitek vannak, aztán kiderült, hogy kisbabát vártok?

Figyelt kérdés
Pl. néha alhasi görcsök jelentkeztek, érzékenyebbé válnak a mellek, gyengébbek és fáradékonyak vagytok, szédülés, stb.
2017. márc. 19. 13:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nem tervezett baba, mar kezdtem aggodni, hogy nem jon meg, es minden reggel mensi szeru gorcsom volt, es megkonnyebbulve mentem a wcre, hogy "na most mar tuti megjott, erzem". Persze nem, terhes voltam.
2017. márc. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Erős alhasi görcseim lettek, a nemvárt napján kezdődött, és egy hétig tartott kb, utána teszteltem, annyira azt hittem hogy meg fog jönni.
2017. márc. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hárombólból két terhességnél volt,úgy,hogy nemvárt előtt 2 nappal, kezdtem görcsölgetni,olyan mindjárt megjön érzés, de annyira,hogy tettem be betétet is,mert biztos voltam benne,hogy na most tuti megjön.
2017. márc. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egy héttel hamarabb kezdődött, mint nem vártam volna és még hetekig eltartott, csak nagy dózisú mg-ra enyhült. Annyira pont olyan volt, mint mielőtt megjön, hogy teljesen biztos voltam, hogy nem jártunk sikerrel.
2017. márc. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ketszer is.
2017. márc. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen mar 6-7dpotol ereztem. Bar nem mertem remenykedni sem de aztan mar a 11.dpo pozi lett a teszt.:)
2017. márc. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én csináltam tesztet, és pozitív lett.
2017. márc. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ugyan azok a tünetek voltak, pont ezért nem is gondoltam rá, hogy teherbe estem. Tervezett volt egyébként de sokára jött össze és pont abban a hónapban egyáltalán nem is foglalkoztam az egésszel. Csak konstatáltam, hogy görcsölök, feszül a mellem ezerrel mint mindig, szóval hamarosan megjön. Aztán nem jött. De erre nem nagyon lehet alapozni, mert ha megjött volna, akkor is ugyan ezek lettek volna a tünetek.
2017. márc. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%
Mivel a premens es koraterhes tunetek mgegyeznek mindenkinel, ezert igen, minden alkalommal.
2017. márc. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen erős menzesz szerű Göcseim voltak. Szurkolás. Folyamatosan megfog Jönni érzés.. Kicsit érzékeny cicik.
2017. márc. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!