Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miből tudom eldönteni, hogy...

Miből tudom eldönteni, hogy lent van a hasam?

Figyelt kérdés
2017. márc. 23. 06:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Kapsz levegőt jobban vagy sem?

De nem murphy törvénye hogy lemenjen a has. Nekem leszállt már a 38. hétre mindenki azt mondta na már mindjárt ehhez képest 41+6 napra beinditással jött.....

2017. márc. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Könnyebben veszed a levegőt. Többet tudsz enni egyszerre. És még többször van vizelési ingered, mivel mégjobban nyomja a baba a hólyagod.


Egyébként valóban nem törvényszerű, hogy leszáll a has. Nekem sem szállt le, csak mikor már szivárgott a magzatvíz. És ha le is száll sem jelent semmit, mert onnantól még lehetnek vissza hetek a szülésig.

2017. márc. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valami leirásban az volt, ha mell alá befér fekve a tenyered, akkor leszállt.


Ismerősömnek szemmel is láthatoan leszállt, de szerinte á nem is. Másnap szült...

2017. márc. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem már középidőtől mindenki azzal jött, hogy hű de lent van. Lehet, hogy így is volt, mert többet jártam pisilni, viszont nem lett refluxom, mint az első terhességnél. Időre született.
2017. márc. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem szülés előtt pár nappal kezdett lemenni, szülés napján kényelmesen elfért 1,5 tenyerem a mellem és a pocak közt. Levegőt addig is jól kaptam, ez nem volt mérvadó.
2017. márc. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!