Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetesen gyomorfajas?

38 hetesen gyomorfajas?

Figyelt kérdés
38 hetes vagyok.Eddig nem volt ilyen problemam.Egesz panasentes voltam.De tegnap elott 4* is ment a hasam,tegnap este a gyomrom egesz fent egyfolytaba fajt,es ma reggel is erzem.Nem annyira h mozdulni se tudnek de azert nagyom kellemetlen h egyfolytaba faj.Ez utalhat a szules kozelsegere?Meg csak eppenhogy 1-es erettsegu a mehlepenyem,ez is aggaszt h akkor meg sok van hatra?!Mar jo lenne ha megszuletne.
2017. márc. 25. 08:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem csak gyomoreges volt, 39. Heten lett 2-es erettsegu a lepeny es 39+5 rejott a baba
2017. márc. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem hasmenes jelezte a szules kozeledtet, elotte par napig volt. Legjobb baratnom a szulese elotti nap mindta nekem, higy par napja hasnenese van, viccelidtem vele, hogy tuti hamarosan jon a baba. Aznap ejjel neki is megindult a szules :)
2017. márc. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!