Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5. hetes terhesen jelentkezhet...

5. hetes terhesen jelentkezhet már fokozott szőrösödés?

Figyelt kérdés

Bocsánat ha hülye kérdés,de első baba.

Olvasgattam már a neten ezzel kapcsolatban, de ott inkább a has környéki szőrösödést írták.

Nos nekem a belső combom olyan szőrös mint egy majomnak.

Ma véltem felfedezni hogy már hátul is,a térdhajlat felett is sokkal sötétebb.

Ha leborotválom az intim részeket, ott is kb 2 nap alatt akkorát nő, mint eddig 1 hét alatt. Nem vagyok egy szőrös tipus, sőt, nagyon kevés és szőke szőröm volt eddig.

Igazából nem zavar, csak furcsa.Valakinek tapasztalat? Remélem bajszom azért nem nő :D



#terhesség #hormon #szőnövekedés
2017. márc. 28. 15:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Személyes tapasztalatom nekem nincs ezzel, mert én kb.egyáltalán nem szőrösödtem a kislányommal.

Viszont létezik, hiszen a hormonok ilyenkor teljesen felborulnak. És ha valaki, egy kicsit is hajlamosabb erre, akkor ez történik. Lehet csak az elején lesz, nem feltétlenül kísér végig.

2017. márc. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. :)

Gondoltam hogy a hormonok játéka ez, csak hogy ilyen hamar jelentkezett, kicsit furcsának találtam.

Azért remélem nem fog romlani a helyzet, mert nem szeretnék Chewbacca lenni :D főleg hogy jön a nyár :)

2017. márc. 28. 16:08
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Viszont én megfigyeltem, hogy hidegben lassabban nő a szőr (az enyém elég erős). Télen alig nőtt, most meg bejött a jó idő, és hirtelen megindult. Lehet, hogy nálad is véletlen egybeesés.
2017. márc. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válasz neked is :) de nem gondolom véletlen egybeesésnek, mert eddig nem volt ilyen problémám.Tudom hogy a terhesség alatt a hormonok okoznak ilyent, én igazából arra voltam kíváncsi, hogy jelentkezhet e mindez ilyen korán?

Mint írtam is, világ életemben nagyon apró szőke pihe szörőm volt (leszámítva az intim részeket, természetesen ott azért erősebb és sötétebb)De hogy a combom soha nem volt ilyen, konkrétan fekete szőrös az tuti :)

2017. márc. 28. 16:22
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem eppenhogy alig nott terhesen.Ha nagyon aggodsz,egy hormonvizsgalattol kiderulhet.


Boldog babavarast akar bundaval akar nelkule;)

2017. márc. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Igen boldog, még így is hogy bundás lettem :D

Nemrég voltam vérvételen pont azért hogy a doki megnézze minden rendben van e, mert babát akartunk, és ő javasolta hogy nem árt egy hormonkép :D Jövő héten megyek dokihoz hogy megnézzük a babót és akkor rákérdezek a hormoneredményekre :)

Ha rosszabb lesz, maximum Apával együtt borotválkozunk :D

2017. márc. 28. 17:07
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt ilyesmi, és a barátnőimnek sem. Ha zavar, talán érdemes megbeszélni az orvossal, de nem hinném, ohgy tud vele mit kezdeni.
2017. márc. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy voltam az elején, aztán a második trimeszterben abbamaradt és most a 30. héten megint ezt tapasztalom. Mivel a hormonok okozzák, ez szerintem (legalábbis nagyon bízom benne) átmeneti.
2017. márc. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolós! :)

Köszönöm a választ. :)

Én már kezdtem azt hinni hogy csak nekem van ilyen.

De akkor megnyugodtam hogy nem vagyok klinikai eset :D

Hát akkor reménykedünk hogy szülés után visszaáll minden az eredetibe :)

2017. márc. 29. 12:46
 10/10 anonim ***** válasza:

#8-as vagyok.


A később olvasók megnyugtatására - visszaállt minden a szülést követően :)

2017. szept. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!