Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » JÓSTESZT nálatok bevált?...

JÓSTESZT nálatok bevált? Tapasztalatokat írjatok légyszi! Esetleg tennétek fel képeket is?

Figyelt kérdés
2010. máj. 12. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem vált be. Egyértelműen erősödött a 2 csík, de nem voltam terhes, sajna. Ezután 2 hónappal sikerült teherbeesenm, de akkor már nem használtam jóstesztet. A terhességi tesztnek hiszek csak már.

37 hetes kismama

2010. máj. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem bevállt. Ma léptem a 16. hétbe a 2. babánkkal. Képet sajnos nem tudok feltenni, de napról napra erősödött, és a nemvárt előtt napokkal kimutatta a babát (a terhességi teszten akkor még nagyon halvány volt a csík).
2010. máj. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

egyetértek az ELSŐ válaszolóval.

13+1 h km

2010. máj. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Be is vált, meg nem is. :)

Az első babánál mensi előtt 3 nappal csináltam, akkor pozitívabb lett a tesztcsík, mint peteéréskor. 3 nap múlva vettem egy terhestesztet, és az is pozitív lett.

A 2. babánál mensi előtt 4 nappal már nem ittam meg a kávémat, ez lett gyanús, és csináltam jóstesztet. Rettentő halvány 2. csíkom lett, bőgtem is, hogy nincs baba. 2 nap múlva, mensi előtt 2 nappal reggel meglepett a párom egy terhesteszttel, ami erősen pozitív lett már akkor.

Szóval, lutri, nagy reményeket ne fűzz a jósteszthez.

Jah, és mindegyiket erggeli első pisiből csináltam, ahogy kell.

37 hetes km

2010. máj. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne jóstesztelj. Baromság.
2010. máj. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!