Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi és milyen keményedés,...

Mennyi és milyen keményedés, görcs normális a 24. héten?

Figyelt kérdés

A második babámat várom, a fiamnál semmi problémám nem volt, jóslóim is alig voltak a végén, nem tudom, hogy mennyi és milyen görcs, keményedés ami normális.

3*2 magnesium citricitet szedek, ha nem múlik a keményedés szoktam bevenni 1-1 további szemet. Éjjel is felkelek mensi szerű görcsökre, a hasam kb 0-24ben kemény, de nem mindig feszítő érzés.

Nem akarom a dokimat zaklatni minden "hülyeséggel", azért először ide írok. Vérzés nincs.

Normális válaszokat várok.



2017. ápr. 3. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha 3x2 magnéziumra sem javul akkor zaklasd csak nyugodtan a dokidat hogy mitévő legyél?Ennyi magnéziumtól nem kellene ilyen tüneteid legyenek!Nem lehet hogy csak összekevered a hasnövekedéssel?Lehet hogy az miatt feszít!Nekem is van ritkán keményedés de az pár perc és elmúlik.Ha sokat vagyok talpon akkor érzem!

29 hkm

2017. ápr. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Felhívtam végül, nem hagyott nyugodni a dolog.

4*2re emelte a magnéziumot, azt mondta ha nem lesz javulás 2 napon belül be kell feküdnöm.

A fiamnál semmilyen fájdalmat nem tapasztaltam, a szalagok nyúlása pedig nem ilyen jellegű.

Olyan a hasam tapintásra, mint egy focilabda (keménységre), pedig van egy kis felesleg is a hasamon az előző terhességből, eddig ez nem volt.

2017. ápr. 3. 11:09
 3/6 anonim ***** válasza:
24 hét körül emelkedik ki a méh a szeméremcsontból,akkor normális lehet a görcsölés és a feszítő érzés, de én azért mindenképp beszélnék az orvossal, nézzen rá a méhszájra...jobb megijedni mint hogy baj legyen.
2017. ápr. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

En 23.hetben vagyok, 18.het ota kemenyedek, van olyan nap, h szinte rendszeresen es van olyan nap h 8-10 kemenyedessel meguszom. Neha en is felebredek ejjel gorcsokre. Mehszajam zart a dokim csak ezt figyeli kemenyedes miatt kulon nem fektet be. Magnezium nekem nem segit sot viccesen mukodok mert neha azt erzem h minnel tobb magneziumot szedek annal inkabb kemenyedek. :) Furan mukodok. Mast nem tud ra ajanlani a dokim. Illetve a 3cl konyakot de azt még bem probaltam. :)


Szerintem ha a mehszaj nem nyilik nemesz gond.

2017. ápr. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem pont ekkora mennyiségre javult. Előtte 3x1 magnesii citrici mellett akár 20x is keményedtem naponta így lett duplaennyi magnézium az adagom. Aztán kiderült van húgyúti fertőzésem, még az is lehetett a ludas.
2017. ápr. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Remélem én is így leszek, mint te, utolsó! :)

2017. ápr. 3. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!