Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Úgy hallottam, hogy a málnalev...

Úgy hallottam, hogy a málnalevél tea megkönnyíti a szülést, egy kismamáknak szóló könyvben olvastam! A terhesség utolsó 3hónapjában kell meginni naponta egy csészényit. Nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Én ugy tudom csak a 36.héttől szabad inni.Megkönnyiti a tágulást
2010. máj. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is a 36. héttől tudom!!!

Én ittam, lassan tágultam, oxitocint kaptam, az segített, de könnyű szülés volt!

2010. máj. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

36 héttől ittam + homeos bogyók.

Nagyon könnyű szülésem volt. nem kellett semmi adni az orvosoknak. és egy varratom volt.

Első baba.


Szerintem ha iszod ártani nem fogsz vele. vagy segít vagy nem!

2010. máj. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A 26. hétben vagyok akkor még nem kezdem el inni, mert attól félek nehogy hamarabb beindítsa a szülést.
2010. máj. 13. 11:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! 36. héttől lehet inni, én ittam is mint a kisangyal. A vége az lett hogy 15 és fél órát vajúdtam mert nem tágultam. SZóval nem tudom mi értelme volt, max a folyadékbevitelemen segített.
2010. máj. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szintén a 36. héttől ittam, naponta kétszer.

Nekem semmit sem ért, nagyon nehéz szülésem volt, 26 órát vajúdtam, császár lett a vége.

2010. máj. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is csak az utsó hónapban ittam. Nem tudom, hogy attól-e, de 5 óra alatt meglett a babám (első gyerek).
2010. máj. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A 36. héttől iszom, napi két fél literes bögrével (egy-egy evőkanálnyi cuccot teszek a vízbe). Én is úgy vagyok vele, hogy ha esetleg segíteni nem is fog, ártani nem árt, és 1 liter folyadékot legalább tutira megiszom. :) Meg én szeretem az ízét is, gyerekkoromban sok ilyen házi teát ittunk, nagymamám jóvoltából.
2010. máj. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!