Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8hetes terhesen normális az...

8hetes terhesen normális az ilyen fajta folyás?

Figyelt kérdés
8hetes terhes vagyok, tegnap vettem èszre, hogy fehères folyásom van ès enyhèn szagos, de tènyleg csak enyhèn.. Nem is èrzem csak ha megszagolom (pánik, rögeszme egy vetèlès után) nèha úgy èrzem mintha levegővel jönne a folyás! Holnap megyek dokihoz, csak èrdekelne, hogy volt már valakinek hasonló tapasztalata!
2017. ápr. 12. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Én 7 hetes vagyok, és nekem az elejétől kezdve van bő halványsárgás folyásom. Kicsit olyan mint az ondó. Én is megszagoltam már,(Bocsi a fogalmazásért,de ki akartam zárni a gombás fertőzést) de nem érzetem szagosnak. Jeleztem a doktornőnek, de azt mondta hogy a hormonok hatása, és természetes. Persze ha viszketéssel jár és szagos akkor mindnenképpen jelezzem, mert az gond.

Szóval szerintem ez természetes, de ha gondolod és aggódsz,akkor jelezd a dokidnak.

2017. ápr. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem mostanra elmúlt az a fajta folyás, jó formán nincs is csak egy nagyon kevès! Hálistennek nem viszketek, nem az az igazi büdös folyás, csak èrzem! Persze, azèrt holnap mindenkèpp megemlítem a dokinak!Köszönöm a válszod!
2017. ápr. 12. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!