Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek hasmenésszerű a széklet...

Akinek hasmenésszerű a széklete kérem segítsen!?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 5 hetes terhes lehetek, jövő héten megyek először nőgyógyászhoz.

1 hete minden reggel vagy délelőtt legalább 2* híg székletem van, de úgy hogy rohannom kell a wcre.

Általában reggeli után van ez.

Holnap reggel indulunk messzire a rokonokhoz kocsival, de félek hogy a kocsiban jön rám és az autópályán nem tudunk megállni.

Hogy tudnám ezt megelőzni, esetleg ha este beveszek egy imodiumot, segíthet?


2017. ápr. 15. 14:12
 1/6 piroska és a farkas ***** válasza:
Nem megoldható, h mondjuk később induljatok? Oké, Húsvéti ebéd, de inkább maradj le róla, minthogy " szarul" járj az úton... egyébként nem tudom, h mit vehetsz be, de az ügyeletes irvos szerintem ezt telefonban is megmindhatja, hívd fel!
2017. ápr. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Normaflort probald ki,hatha rendbe teszi a gyomrod egy kicsit.terhesen is lehet inni.
2017. ápr. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szedsz-e a terhesseg miatt esetleg nagyobb mennyisegu magneziumot, az okozhat ilyen tuneteket...
2017. ápr. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Még nem szedek semmit, mert nem tervezett terhesség.

Sajnos nem tudunk később indulni :(

2017. ápr. 15. 14:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Az autópálya pont, hogy szerncsésebb ebből a szempontból, mint más főutak, rendszeresen vannak pihenők, könnyű megállni. Vigyél deszkára rakható eldobható papírcuccot, vagy "lebegj". Hormonális oka is lehet, nekem menzeszkor is mindig ez van napokig. Smecta biztonsággal szedhető szedhető terhesen is. Előző nap este mg indulás előtt is megihatsz 1-1 tasakkal. Én mindkét terhességem alatt smectát szedtem ilyenkor, a nőgyógyász javaslatára.
2017. ápr. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket! Végülis indulás előtt voltam wc-n, szerencsére nem volt gond az úton. Azóta már majdnemhogy szorulasom van. Ilyen ez :)
2017. ápr. 17. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!