Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csajok-mamik! Ti megvennétek?

Csajok-mamik! Ti megvennétek?

Figyelt kérdés
Úgy volt hogy mamától kapjuk a babaágyat, új ára 56.000ft viszont azt mondta hogy nem biztos és nem akar ígérni, de 4hónap és meg lesz a pici és én nem az utolsó hónapban akarom megtudni, igy most kinéztem egy használtat, 30ezer de alkuképes, sztem 25ezerért simán ide adja, csak annyi a hibája hogy az ágyneműtartónál a tipli ki van törve, nem tudom mennyire javítható, párom nem egy ezermester, és én sem értek hozzá.
2017. ápr. 18. 09:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez a hiba nem javítható, ha olyan helyen van sérülés, ami összetartja az ágyat, akkor nem venném meg.

Négy hónap sok idő, ne kapkodj! Teljesen jó, hibátlan állapotú kiságyat is találsz ennyiért, sőt akár olcsóbban is. (Én 11-ért vettem, el is hozták, és odaadta hozzá a pelenkázó lapot is).

Kicsit nézegess még a neten.

2017. ápr. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
41%

Biztos sokan lehurrognak, de en nem veszek hasznaltat ilyesmibol. Marmint elso gyereknek nem vettem, ujat kapott, hiszen ugy gondolkodtam, meg legalabb 1 vagy 2 gyereket szeretnek, szoval ugyis romlik majd az allapota es szeretnem, ha az esetleges harmadiknak is jo lenne meg. Most a masodik gyereket varjuk, o megkapja a nagyobbik gyerkocom babakori agyat.

Mondjuk en alapbol nem szeretem a hasznalt dolgokat semmiben, de ez en vagyok, aki szereti, az ugyis furan nez ram emiatt de nem szamit.

2017. ápr. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2017. ápr. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
54%
Ez az egy amit soha nem vennek használtat. Ki tudja kie volt. Milyen koszos lehet. Olcsón lehet mar venni uj agyakat. Tuti nem vennem meg. Foleg a biztonsag miatt....
2017. ápr. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
38%

Nem.

4 hónap amúgy marha sok idő

2017. ápr. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
43%

Nem.


Nem vennék használt holmi a gyereknek, ahogy magamnak sem veszek. Arról nem is szólva, hogy mi van, ha van egy olyan, nem látható hibája a terméknek, korábbi sérülés miatt, amit mondjuk az eladó sem tud, és megsérül a gyerek?


Szóval, én nem vennék használtat.

2017. ápr. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

6-as vagyok. Nézd csak, csodaszép és új ágyakat lehet kapni ennyiért:

[link]

2017. ápr. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
50%

Hibasat soha. Es ha leszakad mikor benne van a gyerek ?

4 honap az rengeteg ido, nekunk a matrac pl. a 39. heten jott.

2017. ápr. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
50%
Epp akartam en is irni, hogy az Ikeaban 12 ezeret ujat kapsz.
2017. ápr. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
91%

Emberek,nem azert,de az agynemutarto altalaban nem az agy szerves része,egy kitort tiplit meg kb. Negyed ora alatt helyettesit az ember....neked kell tudnod,hogy tetszik-e annyira az ágy..

En személy szerint nem vennem meg,mert nem koltenek ennyit babaagyra,sem újra,sem hasznaltra,de ez en vagyok.

2017. ápr. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!