Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mekkora (volt) a hasa 9...

Kinek mekkora (volt) a hasa 9 hetesen?

Figyelt kérdés
Ma töltöttem be a 9. hetet és a hasam átmérője 99 cm. A 0. ultrahangon csak a bal felemet nézték (nem hüvelyi UH volt), ott látszott a szívműködés. Szerintetek lehetek ikreket terhes? Vagy mitől lehet ilyen nagy a hasam?

#9. hét #hasátmérő
2017. ápr. 26. 20:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Azért 99 centi, mert túlsúlyos vagy.
2017. ápr. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%
Reggel 78 cm de volt mikor nagyobb, nappal akár 90 is. Kegyetlenül puffadtam. Igaz rám alapból jellemző, de terhesen is jut belőle, valószínűleg emiatt nagy a hasad.
2017. ápr. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
9 hetesen még semmit nem nőtt a hasam.
2017. ápr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mennyi volt eredetileg?
2017. ápr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

Nem lehet terheshas a 16. hétig, ugyanis addig csont van előtte, azt nehezen nyomná ki.


Ennyi idős terhesen puffadsz, esetleg híztál is, ezért nagyobb a hasad.

2017. ápr. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%

?????

Nem értem a kérdést. Nincs standard hasméret terhességnél, nagyban függ attól, kinem milyen a testalakata erdetileg.

Nem vagy ikerterhes, azt már látták volna. A hasad lehet nagy puffadástól, vagy ilyen az alkatod és kész.

Rajtam nem 9 hetesen nem látszott semmi, de már a 7. héten terhesgatyát kellett venni, mert a meglévő nyomta a hasamat és fájt.

2017. ápr. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Második gyereknél 110 cm volt a szülés előtti nap a haskörfogatom, baromi nagy hasam volt. Hány kiló vagy?
2017. ápr. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%
ennYi idós terhesen nincs mêg terhes has csak puffadás. majd ha a reggeli korméret nem tér el az estitől, az a terhes has.
2017. ápr. 27. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha ikrek lennenek, akkor az uh-n latszana.

Az elso trimeszteri hashoz a babanak meg csak annyi koze van, hogy a terhesseg alatt termelodo hormonok lassitjak az anyagcseret es puffadast okoznak. Ha ez parosul egy gyengebb hasizommal, illetve alapban is van valakinek pocakja, akkor nohet mar ilyenkor is a has, de az nem a baba merete miatt van.

Nekem pl meg 20 hetesen sem latszott a pocakom egyik gyerekkel sem, de az egyik szules elott is csak poenbol mertem le a haskorfogatomat, akkor ertem el epp a 101 cm-t, pedig kozel 4 kilos gyereket szultem.

2017. ápr. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyértelműen puffadásról van szó. Én reggel felkelek mint egy deszka, ebéd után már olyan a hasam mint egy 6 hónapos terhesnek, pedig csak 9+5 vagyok. Fel sem merült bennem hogy ez már a baba lenne, hiszen reggel még szinte lapos a hasam, és étkezések után kezd el felpuffadni.Ja és 50 kiló vagyok.
2017. ápr. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!