Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5-6 hetes kismamik, hogy...

5-6 hetes kismamik, hogy vagytok a napokban?

Figyelt kérdés

Én ma vagyok 5 hetes 2 napos, kedden megyek orvoshoz, akkor töltöm a 6.hetet!

Én viszonylag jól vagyok

Szédülök sokat, szurkál néha jobb hol ball oldalon, cicim fájdogál, puffadás, szorulás!

Minden éjjel egy kétszer felkelek pisilni, aludni sokat tudnék..

Kedves Kismamik Ti hogy vagytok? 😊


2017. ápr. 27. 12:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én ugyan csak hnap toltom az 5 hetet ha minden igaz.. majus harmadikán pontosít a doki mert kacifántos volt a havim... es még mensi erzesek megvannak. Kicsit szédelgek 2 napja.. Barnaztam, kaptam utrot meg magne B6ot kell szedni 3x2 de amugy eddig semmi tunet. Mikor kellene jöjjön tünet???:)

Boldog Babavarast.

2017. ápr. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia, en is pont ma vagyok 5 hetes es ket napos!

En majus 3.an megyek orvoshoz.


Igazabol nincs sok tunetem, enyhe mellfeszules, par perces enyhe hanyinger reggelente. Ezelott is sokat pisiltem, mert sok fokyadekot iszok, szoval az se feltuno!


Remelem minden renden van!

2017. ápr. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Barátnőmmel egyszerre vagyunk terhesek, Ő 6 hetes...semmi tünete, pedig szívhangja is van!

Ti vagytok a szerencsések :)


Nagyon boldog babavárást!

Ti elmondtátok már valakinek ? :)

2017. ápr. 27. 13:48
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Meg nem!!!


Varunk vele egy kicsit, legalabb hogy szivhangja legyen :)


Es te?

2017. ápr. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 5hetes2 napos vagyok :) Üdv a klubban :) Milyen jó h ilyen sokan vagyunk :) Nekem semmi..csak ugy mint neked..én még nem is hánytam.Ma pl nagyon fáj ahátam,alig vártam h hazaérjek melóbol..meg minden pillanatban eltudnék aludni :(
2017. ápr. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Munkahelyemen muszáj volt a beosztásom miatt tudnia kellett a főnökömnek, de szerencsére olyan a munkahelyem mint egy nagy család!

Aggódopk is , babonából ne legyen semmi, de bízok a kicsikénkben :)

2017. ápr. 27. 14:37
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok, én még csak remélem, hogy babás vagyok. Jövő héten tesztelnék. Nálam eddig jellemzően az émelygés csak a 6. hét után jelentkezett, 5 hetesen soha. A legkorábbi tünetem az álomkór volt mindig :D

Mindenkinek első babája?

2017. ápr. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%
5ös vagyok.Nekünk az első lesz igen:) De èn nagyon bizonytalan vagyok ugyanis csak a 8.hétre kaptam időpontot ès addig kitudja mi lesz :(
2017. ápr. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

1# vagyok elso baba lesz. De eleg bizonytalanok vagyunk. Clostillal sikerült szval duplan felunk valamiért

De jobb félni mint megijedni

Egy het es kiderul h fejlodik-e

2017. ápr. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%
#2 es vagyok, nekunk is elso baba!
2017. ápr. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!