Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon aggódom. Mit jelent?...

Majalejla kérdése:

Nagyon aggódom. Mit jelent? Felmerülhet a méhen kívüli terhesség?

Figyelt kérdés
Március 19 volt az utolsó menszim első napja utána voltam a párommal védekezés nélkül..most áprilisban nem volt mensim,teszeltem két halványat, elmentem a nőgyógyászhoz ahol azt mondták (kézzel tapintásos módszer)hogy semmit nem érzékel..és 3 hét múlva mennyek vissza, ma reggel csináltam még egy tesztet egyértelmű pozi lett..aggódom szeretném nagyon a babát :( a leletemen ez volt: Ép külső genit., kp. tág vag., felt: sima portio ,világos folyás nativ kenet: trich,soor neg.. Koloszkópia: ép hám, B.v.: rends nagy. uterus. avf.-ben, szabad környezet, Dg.: Korai grav?.
2017. ápr. 29. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
annyit jelent csak, hogy valószínűleg terhes vagy. menj vissza 3 hét múlva amíg nem görcsölsz vagy vérzel addig semmi bajod. méhen kívüli is lehet akár de az óriási görcsökkel jár.
2017. ápr. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Ahogy előttem írta az első válaszoló, méhen kívülivel nagyon nem lennél jól.


Egyébként iszonyat korán mentél orvoshoz :) Pozitív teszttel nem szokás egyből orvoshoz menni :D 2 héttel utána akkor már mindent látnak amit kell :) Legyél türelmesebb :)


Jó egészséget!


26hkm

2017. ápr. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem korai ilyenkor elmenni, én úgy mentem hogy hat hetes múltam, mert nem féltem a méhen kívülitől, az egy annyira ritka dolog.


De azért ha már mégis ott van az ember én nem érném be annyival, hogy megtapogat. Kukkoljon meg uh-n vagy valami. Hátha valamit lát. Azért a méhen kívüli az nem feltétlen olyan, hogy azzal milyen rosszul lennél. Olyan is van ám, hogy egyik percről a másikra elpattan a petevezető aztán csoda, ha nem vérzik el a kismama. Ennél a Gerébes ügynél nyilatkozta egy ügyvéd, hogy a kórházi ügyek nem kapnak nyilvánosságot, meg kimossák egymást, de volt épp akkor is olyan ügye, hogy a 26 éves nő elvérzett otthon, mert az orvos hogy, hogy nem, nem vette észre hogy méhen kívüli.


Persze, ez nagyon ritka meg stb. de a kérdező a naptár alapján holnap már tölti a hatodik hetet! Ha tegnap volt, hanem egy hete, ha szívet nem is látnak, de a terhességet, hogy van-e valami, meg hogy hol tapadt meg nagyon is látni kéne. Szerintem normálisan meg kellett volna nézni, ha már egyszer elment oda.


Fogadok nem magánnál voltál ugye?

2017. ápr. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Javítás: Ha nem* tegnap volt, hanem már egy hete, már akkor is látszott volna, ha van valami.
2017. ápr. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem volt méhen kivülim és 8 hetesen vették észre, semmi tünetem nem volt, nem fájt, mostani terheségemet egyből észre vették, és 5+6hetesen megállapították, hogy jó helyen van. 17 hkm
2017. ápr. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!