Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől kell tartanom utrogestan...

Mitől kell tartanom utrogestan szedés mellett?

Figyelt kérdés

8 hetes terhes vagyok, mult héten kaptam utrogestant az ugyeleten, mert rózsaszín vérzést tapasztaltam, pihenést írtak ki, sok folyadékot, meg a gyógyszert, amit 6 napja szedek. holnap megyek nőgyógyászatra, ma viszont sárgás folyásom van. nem barna, csak sárga. a hasam nem fáj, semmi bajom nincs. hányingerem van inkább, de az nagyon, szinte a kekszre se tudok rá nézni, annyira rossz. a melleim feszülnek nagyon.

rozsaszines folyás 3 napja nincs már. ez a sárgás mitől lehet? volt ilyen, mikor nem voltam kismama, de akkor nem foglalkoztatott. a doki a problémát sem látta, hogy a magzat nem nagyon tapadt meg, gondolom nem 1 nap alatt folyik le egy ilyen rózsaszínes folyás, azt látnia kellett volna, nem? vérvételre is csak a 12 héttöl küldött, vagyis akkorra adta ki a beutalot is. valakinek valami vélemény, esetleg tapasztalat, vagy bármi féle segítő, ösztönző szava van? negativ kommentek nem kellenek, akarjuk a babát, ezt terveztük. kórtörténetben szerepel olyan, akinek 20 év után lett baba, s ikerterhességnek indult, de egy elment belőle.


2017. máj. 4. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Az állandó nedves közeg amit a kúp csinál kedvezhet a kórokozóknak. Amúgy is nagyobb a hajlam mindenfélére terhesség esetén.
2017. máj. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem kup, gyógyszert irtak ki.
2017. máj. 4. 19:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor semmi összefüggés.
2017. máj. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké, hát szomorúan talasztalom, hogy az orvos, aki vizsgált eddig, most sem elérhető, ma nem tud megvizsgálni. sztks rendelőbe az okosak beutalót meg vérvétel leletet kérnek, holott csak egy szimpla ultrahangos vizsgálat lenne, hogy megnézzék, 8 hetesen van-e szívhang. most újabb magándokit hajtok, hátha, de eddig semmi.. gyönyörű az orvostudomány (tisztelet a kivételnek)
2017. máj. 5. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!