Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felritkulás? Ugye baba van?

Felritkulás? Ugye baba van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A második babánkat "várjuk" remélhetőleg.

Szombaton lett halvány pozitív a Romed tesztem, aztán már erősebb hétfőn a Gólyahír teszt.

Mondták várjak az orvossal, de nem bírtam. Szerdán voltam nála, és azt mondta a méhnyálkahártya vastagsága 15mm és benne egy 3mm felritkulás látható. 2hét múlva controll.

Ilyen eredményekkel lett valaki babás? Én az előző babánál nem voltam ilyen parás... De most szörnyű vagyok. Még tegnap is teszteltem😀 természetesen pozitív lett.

Ha baba, akkor 2hét múlva lesz szívhang? Vagy várjak 3 hetet? Április 1-én volt meg utoljára, 15én ovu. Rakok képet a tesztről ha valakit érdekel.

Köszi!!



2017. máj. 5. 12:07
 1/3 A kérdező kommentje:
2017. máj. 5. 12:10
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ez bizony pozi teszt:)

Szerintem nagyon korán mentél,2 hét múlva kb 6 hetes leszel, én még ráhúznék + 1 hetet a bizti miatt.

De anno én is korán mentem és az én kis felritkulásom már sulis:)

2017. máj. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Március 17.-én lett halvány pozi a tesztem.

Március 21.-én mentem dokihoz (a munkám miatt, mert nehéz fizikai munkát végeztem) És a dokim még semmit se látott! Azt mondta hogy egy picit meg van vastagodva a nyálkahártyám! 2 hét múlva visszamentem azaz Április 4.-én És akkor már ott volt a 2mm-es dobogó szívű Babám.

:) 10+6 hkm :)

2017. máj. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!