Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel tudnám előrébb hozni?

Mivel tudnám előrébb hozni?

Figyelt kérdés

38 hetes vagyok es mar nagyon szenvedek. Semmit nem tudok enni mert mindentől ömlik a savam. Nem tudok már menni mert fáj a medencecsontom. Hányok. Nincs étvágyam megy a hasam és állandóan mennem kell valahova amihez meg vegképp nincs kedvem mert mindig egyedül vagyok itthon. Utálok már főzni is mar kb a xar is izetlen.

A dokim azt mondta 3111 a méhszajam. Ez nem tudom mit jelent. a pulzusom magas a vernyomásom jó, de erre a front változásokra se akar jönni. Szülni szeretnék mostmár. Sok 11 kgt hiztam.


2017. máj. 8. 11:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Jön akkor, amikor jönnie kell, nem kell semmit sem előre hozni. Ne haragudj, de nehogy már belehalj 2 hétbe, ha már eddig eljutottál... A hányás, hasmenés pedig természetes tisztulási folyamat a szülés előtt. Én pedig 18 kilónál tartok, mégsem akarom siettetni a babámat, bármilyen nehéz is ezt a súlyt cipelnem!
2017. máj. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Egyetlen dolgot tudsz tenni. Leülsz kényelmes pózba helyezed magadat. Becsukod a szemed és meditálsz. Lélekben felkészülsz a babádra, igazán elkezded várni öt...


Majd felállasz, felöltözöl, kényelmes meleg ruhába, és elindulsz sétálni. Ha tudsz akár orákat is a friss levegön, közben meg meg állsz, ha kell pihensz, de csak sétálgatsz lassan. Ez segít a méhszáj nyitásban...

2017. máj. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Értem én 1 válaszoló de én az elejétől kezdve küszködök ha a savval nem is azzal kb huszonx. hét óta de a hányással mióta terhes vagyok hasmenéssel meg lassan 3 hete és nem virus. Mar meg ne haragudj de ez már azért jóval több mint amit nyugiba elvisel az ember.

Már megcsináltam mindent kimostam, kivasaltam stb... ha nem jön holnap utanig se mert akkor megyek az orvoshoz megnez mi a helyzet. Akkor szerdán töltöttkáposztát rakunk el (vegre 2 napot itthon lesz a ferjem) meg torost neki. Veszünk husikat. Már összeirtam miket kell főzni a gyerekeknek amiket sajna a tejszin és tarsai miatt nem lehet lefagyasztani.

Ezeket az ételek megcsinálják még kórházba leszek. Mama is itt lesz a 2 kicsivel a férjem is jön szabira. Könnyü gyors tejszines tesztás csirke meg köménymag leves,meggyleves, ők ehetnek töltöttkápit meg torost azt majd én nem persze. Karajt is vettem már csak nincs akkora fagyasztóm hogy szeletekre bepanirozva lefagyassszam.

Mikor célszerü elkezdeni a karamlz sör ivását?

2017. máj. 8. 12:33
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
2: majd, ha itt lesz az ideje... idő előtt ne biztassunk már senkit arra, hogy ezzel, vagy azzal sürgesse a szülést! Könyörgöm, értsétek már meg, hogy nem a mi kényelmünk a legfontosabb, hanem az, hogy ameddig csak lehet, a baba bent maradjon és fejlődjön! A tegnap estém arról szólt, hogy kínomban már majdnem fejen is álltam, hátha úgy kényelmes, mégse jutott eszembe, hogy szülessen már meg hamarabb! Tudjuk már félretenni a baba érdekében a saját bajainkat! Nem kell semmivel se nyitogatni a méhszájat és nem kell semmiféle praktikával kísérletezni, egyszerűen csak a babáink érdekében kibírni ezt a pár napot!!!
2017. máj. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy nehéz, én is küzdök. Székrekedésem van, semmi nem segít, alig várom, hogy elkezdődjön a tisztulás, mert az nekem nagy megkönnyebbülés lenne, ha hasmenésem lenne. Fáj a csípőm és nagyon nehezen megy a járás is. Ez ilyen... Ezt el kell fogani.

A karamalz sört ihatod, amikor csak akarod. Én már a terhesség elejétől iszom.

2017. máj. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

értem utolsó!

Én 1 hete voltam a dokimnál és azt mondta nagy baba lesz keszen van mindene. 2 héttel nagyobb mint társai minden méretét illetően.

Én nem nyitogatom a méhszájam amúgy sem tudnék már órákat sétálni se sehol mert nem birnék a medencecsonti fájdalom miatt.

Xar na! Nehèz! Zsibbadok hamar, ha az egyik lábam a masikra rakom akkor már lilul lefele érzem hogy egyre kevesebbet mozog a lányom mert gondolom már nincs helye.

Készen van es még sosem láttam uhn se mert mindig harántba feküdt meg farral háttal...

Hiába voltunk magánba rd moziba ott se látták mert a lepényem az elülső falon tapad és mindig úgy fordult hogy semmit nem láttunk mondom hol harántba hol farba....

ideges vagyok milyen lesz mert sosem láttam még. Várom tényleg vajon olyan nagy baba lesz?

Hajas lesz? Azt se latták.

A 2 gyerekem is 3,5 kg fölött született de ő érzem hogy másabb.

2017. máj. 8. 12:46
 7/14 A kérdező kommentje:
bocsi 5 köbe irtál hirtelen nem neked szántam
2017. máj. 8. 12:47
 8/14 anonim ***** válasza:

1, 4, 5 mindegyik én vagyok :)

Nekem is elől van a lepény, így az arcát nem sokszor láttuk. Egyszer feküdt úgy, hogy láthattuk volna, de takarta mind a két kezével az arcát.

Nem bántani akarlak, mert tudom, hogy egyszer-egyszer elfogy az ember türelme és már szeretnénk látni a fényt az alagút végén, csak az nagyon nagyon fontos, hogy ne merülj önsajnálatba, mert annál nehezebb lesz ez a pár nap és bármennyire kiakasztóak egyes "tünetek", ne próbáld sürgetni őt. Minden egyes bent töltött nap ajándék neki, mert annál erősebb lesz és bent sokkal kedvezőbben a fejlődéséhez szükséges feltételek, mint kint, vagyis minél hosszabb ideig bent van, annál életerősebb baba lesz. Szükségük van ennek a 40 hétnek minden egyes napjára. Foglald el magad a főzéssel, beszélgess a tesókkal, készítsd fel őket arra, hogy pár napig nem leszel otthon, játszhattok is, hiszen most egy darabig erre nem nagyon lesz energiád, viszont nekik is kell a törődés és legalább egy kicsit most használjátok ki, hogy van még pár nap, amikor teljes erőddel tudsz velük foglalkozni. Különben meg ez a pár nap olyan gyorsan elmegy majd, hogy kettőt pislogsz és már a szülőszobán vagy!!

2017. máj. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Jaaaaa. bocsi 😆😄
2017. máj. 8. 13:22
 10/14 A kérdező kommentje:

az lesz. mondom holnap megyek a klinikára az úgyis egy fél nap... mire haza erünk stb

... majd másnao főzünk káposztát? torost stb.... porszivótzuk az autót most a jatékmotorját törölgeti a másik tolja a babakocsit.

Megfőztem. Kész lett nekik a játszótér itthon. Hinta, csuźda, homokozó, már csak egy libikoka kene.

Értem en mit mondassz. Nem temetkezem önsajnáltaba félre ne erts. A ferjem se érti miért akarok mar túllenni rajta.

Az az igazság hogy a lanyom 41+6 napra jött beinditással es kakás volt ezert antibiotikum kellett neki 3 napig nehogy fertőzés legyen. A fiam meg 37+6 napra jött hirtelen.

2017. máj. 8. 13:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!