Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek nem árt a babának,...

Szerintetek nem árt a babának, hogy éjszaka nem tudok aludni és folyamatosan izgatott vagyok?

Figyelt kérdés

Pár hete tart a problémám. Éjszakánként nem tudok aludni, bármennyire fáradt vagyok is. Egész éjszaka bennem van egy felfokozott izgalmi állapot és csak forgolódok, van hogy egy percet sem tudok aludni pszichés okok miatt. A stresszt/izgatottságot annak tudom be, hogy egyedül vagyok, mert a párom egy ideig külföldön van és rosszul viselem az egyedüllétet. Van valakinek bevált tanácsa a nyugodt alvás érdekében? Emellett már azon is stresszelek, hogy nehogy ártsak a babámnak ezzel a nemalvással és idegeskedéssel.


18hkm



2017. máj. 19. 09:03
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Vegyél egy vérnyomásmérőt, mert ha ilyenkor a vérnyomásod is felmegy (ami valószínű, hogy izgalmi álllapotot érzel folyamatosan), akkor azt kezelni kell, mert veszélyes.

(A gyógyteákkal vigyázz, ha esetleg ilyen tanácsokat kapsz, mert terhesség alatt alig van olyan, ami fogyasztható!)

2017. máj. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hívd fel a nőgyógyászodat és őt kérdezd meg, hogy van-e olyan készítmény, amit az adott terhességi korban szedhetsz.


Ha problémamentes a terhességed, akkor úszással, nagy sétákkal fizikailag is le tudod fárasztani magad. Annyi fontos, hogy sok vizet igyál közben, mert a kiszáradás a babának is árt.

2017. máj. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A második terhességemnél egy idegroncs lettem a 14. héttől (nem részletezném a dolgot) A 23.hétbe elkezdett nyílni a méhszájam a 30. hétbe már totál nyitva volt,de a doki nagy meglepetésére a 38. hétig kihúztuk (igaz azért gyógyszerekkel rásegítettek). Szép kis nyugis dundi baba volt :) Nálam sajnos az ilyen relaxálás meg esti nyugis séta, aromaterápiás cuccok a házba stb dolgok kevesek voltak.De próba szerencse!
2017. máj. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak a sima izgatottság, kattog az agyad érzés, akkor az biztos nem okoz gondot. Mindkét terhességemnél este 10-től hajnali 2-ig tudtam csak aludni. Kipattant a szemem, beindult az agyam és reggelig akkorák voltak a szemeim, mibt a zsebóra. Mindkét lányom makk egèszséges. Most tudnék aludni, de hajnali 1 körül és 4 körül etetni kell.:)


A vérnyomásod tényleg figyeld!

2017. máj. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!