Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki használ/használt övterelőt...

Aki használ/használt övterelőt, mikortól használja? Melyik vált be nektek?

Figyelt kérdés
2017. máj. 21. 13:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. 18 hkm
2017. máj. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Banna komfort van, 12 hetes vagyok ikrekkel, most tettem be a héten a kocsiba. Előző terhességben is már használtam ilyentájt, akkor egy babával. Nem kell megvárni, míg nagy pocak a lesz, már az első trimeszterben is jobb védeni az alhasat.
2017. máj. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Kb. a 12. héttől használtam. Semmi márkája nem volt, 2000Ft-ért vettem használtan, teljesen bevált.
2017. máj. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
11 hetesen vettük scamp márkájú. Ez egy drágább típus, de nem hiszem, hogy jobb, mint az olcsóbbak. Ez tetszett, azért választottuk. Amúgy eleinte fura volt, de már kényelmes.
2017. máj. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Én 11 hetes vagyok, szinte minden nap autózunk 2x 15 km-t, viszont a jövő héten mennénk 180 km-re. Nem tudom, érdemes-e már most megvenni?

Igazából nem értem, miért ajánlják már a 2. hónaptól, hiszen 12-13. hétnél előbb biztos, hogy ki sem emelkedik a méh a kismedencéből. Ettől függetlenül árthat neki az öv?

2017. máj. 21. 15:46
 6/14 A kérdező kommentje:

Én is pont a Scampot néztem, akkor az bevált neked?

Igazából nem tudom, a Brendonon kívül itt tudnánk-e valahol venni, így marad a Brendon.

2017. máj. 21. 15:48
 7/14 anonim ***** válasza:
44%

Árthat, persze. Sehány hetesen se biztonságos a magzatnak, ha egy rugalmatlan szíj alhason csapja a kismamát. Tökmimdegy, hol a fundus.


11 hetesen már bőven ideje használni. Mire vársz? Minél később veszed meg, annál kevesebb ideig tudod használni.

2017. máj. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Igazából babona, előző baba elment, szerettem volna megvárni legalább a 12. hetet, nehogy "feleslegesen" vegyük. :(

És nem nagyon láttam/látom a logikát benne, hogy miért ajánlják a 12. hét előtt.

De azt hiszem, 2x180 km-t nem merek már megtenni nélküle, végül is 5 hetesen is volt egy nagyobb fékezés, ahol megfogott az öv, az sem esett jól, pedig az még szinte egyenértékű volt azzal, mintha terhes se lennék.

Akkor holnap be is szerezzük, ha valaki még megírná, hogy melyik vált be neki, azt megköszönöm! :)

2017. máj. 21. 15:59
 9/14 anonim ***** válasza:
nekem besafe volt, az nem volt kényelmes, bár lehet az összes ilyen. Nekem elég vaskos a combom, lehet azért nem volt kényelmes
2017. máj. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Bevált a scamp, viszont arra figyelj, hogy szoknyában nem használható, azaz csak kényelmetlenül. Mi a Hellomamiban vettük.
2017. máj. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!