Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek hanyadik héten fordult...

Kinek hanyadik héten fordult be a babája?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez változó, és még az utolsó percben is megfordulhat,csak kíváncsi vagyok :)
2017. máj. 21. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
A fiaim 34 és 38, a lányon tulképp mindig irányban volt.
2017. máj. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A fiam 33, a lányom 31 hetesen.
2017. máj. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyik gyerekemnél sem tudom, nekem az a furcsa ha valaki igen...
2017. máj. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy elég sokáig sok helyük van és forgolódnak, de pl nálunk 21. héttől minden uh-n fejvégű volt. Szívhang hallgatóval is mindig lent találtuk meg, így gyakorlatilag azóta le van fordulva... biztos denevér lesz, hogy szeret így lenni XD Bár még van ideje forgolódni még faros is lehet belőle.... sőt elvileg szülés közben is lefordulhat vagy elfordulhat...


Szóval na majd kiderül :D De nálunk 21. héttől lefele éli az életét :D


30hkm

2017. máj. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mi most kezdjük a 25.hetet, de lent rugdos egyfolytába,úgy érzem. Eddig csak egyik oldalról fordult a másikra mindig, 2napja még a jobb oldalon volt,ma már a balon :) remélem fejjel lefelé is akar majd lenni azért :)
2017. máj. 22. 08:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Első baba korán, már félidő előtt valamivel is fejvégű volt. Most a másodikat 25 hetesen nézték, akkor még medencevégű. Ez pár hete volt, de még mindig lent érzem rugdosni. (bár akár már be is fordulhatott)
2017. máj. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!