Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS valaki aki volt mar igy!...

SOS valaki aki volt mar igy! Lehetseges hogy ez magzatmozgas?

Figyelt kérdés
Kb 1 honapja erzem mintha baba mozogna odabent! Idaig csak egy helyen gyengen ereztem kicsit baloldalon lent,belmozgasra gyanakodtam. Mostanaban koldok alatt is elofordul es kicsit eroteljesebb. Volt valaki aki igy tudta meg hogy babat var? Januar ota az addig pontos mensim osszevissza lett es rovidebb.Nagyon furcsanak talalom... Szerintetek?!
2017. máj. 22. 13:41
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
77%
Tesztet csináltál már január óta? Nőgyógyásznál voltál?
2017. máj. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 A kérdező kommentje:
Persze csinaltam. Olyan halvany lett a masodik csik hogy csak akkor latom ha akarom! Ezert negativnak vettem, tudom hogy milyen egy pozi teszt.Ha az lett volna nem kerdeznek..
2017. máj. 22. 13:48
 3/54 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy egyebkent is eleg hulyen hangzik a sztori, de mar annyi minden megtortenik, hogy megijedtem. Talan mas is jart hasonloan. Olvastam fantommozgasrol, es bar vannak gyerekeim, sose tapasztaltam.
2017. máj. 22. 13:51
 4/54 anonim ***** válasza:
68%

De ha január óta vacakol a menzeszed, és esetleg terhes vagy, már erőteljesen gömbölyödnie kellene a hasadnak. Na jó, nem mindenki gömbölyödik a 3-4 hónap tájékán, de egy erőteljes puffadás már árulkodó lehetett volna. Egyébként pedig a halvány pozi is pozi. Érdekes sztori! Egyszerűen hihetetlennek érzem.

Mindenesetre ha tényleg terhes vagy, a teszt azonnal kimutatná, itt már nem 2 napos késésről van szó. Én a helyedben most rohannék az orvoshoz, nem hagyna nyugodni a gondolat, hogy lehet, hogy ennyire idétlen voltam, hogy nem vettem észre egy terhességet.

2017. máj. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
65%

Hát én pont olvastam valamelyik nap egy ilyet, hogy egy nő a 25-26. héten vette észre így. Bár arra nem emlékszem, hoyg tesztelt vagy sem. Mindenesetre én kíváncsiságból csináltam most egy tesztet mert maradt pár a nagy babatervezős időszakból (veled kb. egyidős kismama vagyok ha te is babás vagy) és ordít róla a csík. KETTŐ.

Menj el dokihoz azért, de a teszt csak nem lehet már ennyire becsapós. Nekem sima legolcsóbb ebayes van és még az is pozitív lett azok után h kb. 20-30 perce ebédeltem levest (is) és azóta megittam kb. egy fél üveg ásványvizet. (tehát olcsó, sz*r teszt nem első, felhígult vizeletből, napközben is egyértelműen pozi 20-24. hét környékén)

2017. máj. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:

# 5 vagyok és ja a hasam is ott van már. :D minibálna vagyok pedig Ő első baba és kislány lesz. (nem tudom mennyire babona vagy sem, de állítólag a fiús terhesség hegyesebb hasat eredményez a lányos meg laposat... na nekem nem)

Tényleg nézesd meg orvossal. ha azt monddod neki h lehetsz akár 20 hetes terhes is, akkor elsőre úgyis hasi UH-t csinálnak nem hüvelyit.

2017. máj. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 A kérdező kommentje:
Puffadas vagy sem, de nagyon feszul es folyton olyan erzesem van mintha meg akarna jonni. Azon se csodalkoznek amilyen osszevissza volt mostanaban. Ha felhuzott labbal ulok akkor nyomodik nagyon. A mellem mindig csak akkor fajt mielott megjott, mostanaban faj 1-2 napot majd elmulik, es kezdodik ujra. Ezert vagyok tanacstalan
2017. máj. 22. 14:07
 8/54 anonim ***** válasza:
76%
Akkor azonnal tesztelj, aztán doki! Ha terhes vagy, azért, ha nem vagy terhes, azért! Ha baba van, lemaradtál az első nagyon fontos genetikai vizsgálatról! Ha nincs baba, ki kell vizsgálni, mi okozhatja a hasi tüneteidet.
2017. máj. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
45%

Tehát hónapokkal ezelőtt halvány pozitívat teszteltél, amit nem ismételtél meg és nem voltál vele dokinál sem.

Ha én írnék ilyen, normálisnak tartanál? De őszintén...

2017. máj. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:
Par napja teszteltem. Es igen, kedves valaszolo, attol hogy valakinek ilyen sztorija van, meg normalisnak tartom.Nem kell egybol a masiknak esni, mert biztosan voltal mar te is ha nem ilyen de mas helyzetben amikor baromira nem esik jol ha lehulyezik az embert.
2017. máj. 22. 15:29
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!