Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent pontosan?

Mit jelent pontosan?

Figyelt kérdés

A szonografus orvos azt mondta látott már szebb áramlást is.

Kérdeztem mire gondol de csak hummogott.

Annyit mondott nem igényel kezelést de közben en meg majd megőrülök hogy mi lehet .

Megvagyok ijedve.

14.hkm



2017. máj. 22. 20:36
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem dohányzók es semmi káros szenvedélyem nincs
2017. máj. 22. 20:37
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
keress egy magán helyet. majd ők megnyugtatnak és elmondanak mindent
2017. máj. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyetertek elsovel, keress egy maganrendelot, hogy elmagyarazzak rendesen!
2017. máj. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó de ettől én még mindig nem tudom mit jelent pontosan ...
2017. máj. 23. 07:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért menj másik dokihoz, hogy elmagyarázza!
2017. máj. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ezt itt senki nem fogja tudni megmondani pontosan,mert senki nem tudja,hogy mit látott a doki. A nem tökéletes áramlásnak elég sok oka lehet, noh meg attól,hogy ez a doki látott már szebb áramlást is abszolút nem feltétlen jelenti azt,hogy gond van,mert lehet 10 másik tökéletesnek látja.

Én utoljára sztk alapon az első gyerek 18. heti uh-ján voltam (3 gyerek van) a doki csak hümmögött meg hát-ozott mert amúgy minden jó,de valami még se ,de legyek nyugodt a viszont látásra mert még sokan vannak kint,most nincs több ideje rám. Ez délután 1 körül volt, a lelkem kitelefonáltam mire egy magánklinikán este fél7-re tudtak időpontot adni, mert természetesen nem voltam nyugodt,nagyon nem volt az mert a 18. heti uh elég lényeges és biza sokat jelent az,ha akkor azt mondja valaki,hogy valami még se jó és nem mondja,hogy mi. Hát ott nem 3 perc volt az uh hanem 30 perc ésaz ég világon mindent megnéztek és minden teljesen szuper volt és csak annyit mondtak,hogy a doki agya volt az egyetlen ami nincs rendbe. Innentől csak és kizárólag magán helyre jártam uh-ra ahol alaposak voltak és volt rám idejük, 8 év eltelt azóta,de az még mindig mélyen bennem van amit az a pár óra alatt éltem át :( Persze sztk alapon is vannak dokik akik teljesen rendbe vannak, a 12. hetinél egy normális alapos dokit sikerült kifognom aki közbe magyarázott és megindokolt mindent...

2017. máj. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm :)
2017. máj. 23. 15:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!