Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az orvos azt irta a kiskönyvem...

Az orvos azt irta a kiskönyvembe hogy Mt PX/4 Cx: 3210 ezek mit jelentenek?

Figyelt kérdés
Semmit nem mondott nem csinált uh igy nem tudok semmit se 27hetes vagyok
2017. máj. 24. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Hamarosan megszülsz ilyen méhszájjal!!
2017. máj. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Cx 3210 azt jelenti,hogy mennyire vagy nyitva.Teljesen zártan ez az érték 3000.Tehát a 3-as azt jelenti nincs megrövidülve a méhnyak,a belső méhszáj 2 ujjnyira nyitva,az középső 1 ujjnyira,a külső teljesen zárt.
2017. máj. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
A px/4- nek utána kellett néznem,ez elvileg azt jelzi mennyire lent helyezkedik el a baba.A 4- nél már nagyon lent van.
2017. máj. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Esetleg akkor ezt közölnie kellet volna vagy valami. Nem hiszem el hogy ennyire felelőtlen orvosok vannak még ha Tb alapon voltam sztkban akkor is. Most nagyon megijedtem hogy koraszülött is lehet a Baba. Most mit csináljak hova menjek, hogy ne legyen baj?
2017. máj. 24. 16:10
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
A méh fundusa (feneke, de ha úgy tetszik, akkor a teteje) a szegycsont alatt négy ujjnyira van. A CX a méhszáj érték. Az első szám a hosszát jelenti, az 3 centi, azaz nincs megrövidülve. A következő három érték a külső, középső és belső méhszáj nyitottságát jelenti.
2017. máj. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%
Én felkeresnék egy másik orvost,ha kell magánban,és addig is szigorú fekvésre ítélném magam addig is.
2017. máj. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

Az összes ilyen orvosnak a fejét minden ilyen alkalom után valakinek jó erősen bele kellene verni az asztalba.


Még akkor is el kellene magyaráznia a dolgokat, amiket lát, talál, leír, ha semmi jelentőségük se lenne. Nem tudom miért kell úgy kezelni az embereket, mint valami szellemifogyatékos tárgyakat.


Nekem szerencsém van, megtehetem, hogy csak magánba járok, de még ott se egyforma minden hely, van ahol úgy kell harapófogóval kihúzni az orvosokból az információt. Mondjuk mivel fizetek legalább jó képet vágnak akkor is, ha sok a kérdés...


Esküszöm a macskámat ha orvoshoz viszem, nem érdekli az orvost, hogy laikus vagyok és lehet nem is értem, akkor is mindent elmond, hogy mit lát, mi az, mitől lehet, mit lehet csinálni, mit lehet vizsgálni, mit találhat majd, arra mit lehet adni, mit várunk majd tőle és pontosan hogyan hat, ha jön egy véreredménye küldik emailben, hogy lássam és azonnal telefonálnak és minden értéket részletes elmagyaráznak meg ilyenek. Aztán megkérdezi, hogy van-e kérdésem, és ha még ezekután is van, arra is nagyon részletesen válaszol... És "csak" egy macska! Egyszer voltam sztk alapon orvosnál és teljesen le voltam döbbenve, hogy halál komolyan SEMMIT sem mondanak semmiről.... Annyira elkeserítő, hogy ilyen helyeken kell érdeklődni, hátha valaki tud valamit. :(

2017. máj. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Szerencsére jó válaszokat is kaptál kérdező. De amúgy ez tényleg annyira gáz. Én még attól szoktam agyfäszt kapni, mikor a beteg vagyok, a háziorvos megvizsgál, nem mond semmit, nyomtat két receptet, odaadja és akkor még úgy kell rákérdeznem, hogy és akkor mit látott és mégis mi bajom van? Nem tudom miért olyan fura nekik, hogy az emberek szeretik tudni mi a helyzet.
2017. máj. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!