Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Novemberkörüli szegedi kismamá...

Novemberkörüli szegedi kismamák, hogy vagytok? Más is émelyeg még?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

15 hetes leszek holnap, reggel és este még mindig émelygek. Vajon ez még elmúlhat?

Rajtatok látszik már a pocak? :) Nekem még egyáltalán nem (illetve néha igen), pedig elég vékony típus vagyok, de már nagyon várom. :)


Persze nem szegediek is válaszolhatnak, de hátha akad környékbeli. :)


2017. máj. 30. 12:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én környékbeli vagyok :) 19 hetes vagyok. Émelygésről nem tudok nyilatkozni mert nekem nem volt, hányás sem. Látszik már a pocak rendesen. Bár reggelente még mindig olyan mintha csak kövér lennék:D De ha eszek meg megiszom a napi 3 litert akkor estére elég jó kis pocak van már:D Szerintem amúgy az émelygés elmúlik. Egyél többször keveset, azt mondják az hatékony erre.
2017. máj. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Helló!

Kicsit előrébb vagyok, mint ti.


Émelygés elmúlt 11-13körül nekem de visszajött a 22. héten... "bármi lehet"

Asszem a meleget nem fogom szeretni. Amúgy azt hogy viselitek?


Tudjátok már, h milyen a baba neme? Nekem 12. heti után már megmutatta.

2017. máj. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ne is mondd, borzalmas ez a hőség, én amúgy is nehezen viselem a meleget, de most különösen... Melegben csak vizes törölközővel a nyakamban fogok kimenni. Vettem kismama nadrágokat, de mind hosszú, úgyhogy még elmegyek majd egy körre. Hiába nincs pocak, de a legtöbb nadrág már nem jön rám.
2017. máj. 30. 20:11
 4/9 anonim ***** válasza:
En amikor terhes lettem meg tartott a teli leárazás ea a h&mbe vettem rövid kismamagatyat. :) persze azt hittem majd jol meghizok igy egy szammal nagyobbat. Persze nem hiztam meg.. Najo amugy ia dagi vagyok :)
2017. máj. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jaj, már! :D :) Na, majd megnézem én is, hátha találok ott valamit, meg a Hádába gondoltam elnézni. :)
2017. máj. 30. 22:16
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem az a bajom h sose találok akkorat. 40-42 kellene nekem de általában 38ast találok vagy azalatt. Lidlibe voltak jok de annyi kismama volt hogy szinte poén volt ott dekkolni hogy menjenek mar odébb.. Mégse all neki az ember terhesen tolakodni :)
2017. máj. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én szerencsére kicsi vagyok, úgyhogy igazából lehet, az M-es dolgok is már jók lennének, mert amúgy XS-S méretben vagyok. Bár a nadrág az mindig macera... :D
2017. máj. 30. 23:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok, én december közepére vagyok kiírva, tudnátok segíteni, hogy hol tudok Szegeden kismama farmert venni? H&M-ben néztem, de kismama-részleget sem találtam. Igaz, a Plázában voltam, az Árkádban van?
2017. aug. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jaja. Arkad felső emelet a gyerekcuccok kozt. Vagy c&a also szint bolt hátulja jobb o.
2017. szept. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!