Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák akik edzenek! 30....

Kismamák akik edzenek! 30. hétben járok, abba hagytam az edzést mert félek hogy baj lesz. Leginkább kar-csípő-popsi erősítő gyakorlatokat végeztem. Mit gondoltok, folytathatom? Vagy ilyenkor már nem ajánlott?

Figyelt kérdés
2017. jún. 1. 08:56
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Eddig sem volt ajánlott.
2017. jún. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

A lityilötyi tornát vagy amit korábban végeztél, azt addig csináld, ameddig jól esik. Egyik sportoló ismerősöm még a 35. héten edzést tartott, de neki a korábbi tevékenységéhez képest az semmi nem volt.


Viszont az intenzitást célszerű csökkenteni, növelni meg kifejezetten nem ajánlott. És persze figyelj magadra meg a tested jelzéseire.

2017. jún. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%

Addig csinald amig tested nem jelez hogy sok.

Ha most leaalsz meg fogsz hizni

2017. jún. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

Mikor hagytad abba az edzést? Ha a terhesség előtt, akkor már ne kezdd újra, mert túl nagy terhelés lenne.


Ha nemrég hagytad abba, akkor szerintem a dokidat kérdezd meg.


Én terhesség előtt nagyon aktív voltam, mindig sportoltam. Nagy súlyokkal edzettem és futottam. Úgy érzem a terhesség alatt egyik sem ajánlott nekem - bár a dokim nem tiltja - de nem tudnék most nyugodt lelkiismerettel edzeni. Majd hamarosan beiratkozom kismama tornára. Tény, hogy nem ugyanolyan, de olyan sokat vártunk a babára, és lesz még elég időm edzeni a szülés után :)

2017. jún. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Növelni semmiképp nem terveztem,csökkenteni ugy hogy elhagyom a gumiszalagot.Nem vot panaszom szerencsére,jól birom,de nem akarok hamarabb szülni ezért gondoltam hogy abbahagyom,de nagyon hiányzik.Nagyon feltöltött az a napi 20-30perc.Lehet hogy lityilötyi (bár nem tudom 2-es hogy ezt honnan veszed) de ugye nem elvárt hogy edzöteremben súlyzokat emelgetve "gyúrok" ???
2017. jún. 1. 09:33
 6/8 A kérdező kommentje:
4-es!Kb egy hete nem mozgok,előtte minden nap probáltam magam ugymond karban tartani :) jol esett,leginkább R.R. segitségével tornáztam.Eredményesen mert nem vagyok elhizva (előző 2terhességem alatt nem mozogtam,28 és 31 kg lett a végeredmény :D )
2017. jún. 1. 09:37
 7/8 anonim ***** válasza:
28%
Rubint Rékát csinálhatod nyugodtan,főleg,hogy eddíg is csináltad.Amúgy van kifejezetten kismama tornája is,nemsokban tér el a többitől,csak annyi,hogy lightosabb.Csak ajánlani tudom!!!Én is ezt csináltam,még a szülés elötti napon is nyomtam.Meg is lett z eredménye,mert fitten sokkal hamarabb felépültem a szülés után és hamar visszanyertem az alakomat(39 hétre szültem)Annyi,hogy csak azt csináld és olyan intenzíven ami jól esik.
2017. jún. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

29 hetes 3 napos terhes vagyok,az elsö 9 hetet hagytam ki,aztán visszatértem az edzöterembe,mert nagyon hiányzott.Pocaklakó elött aktívan edzettem heti 4szer,súlyzós edzés + 1 kardio.Most csakis a cardio esik jól,de az kimondottan,heti 3szor/2szer ahogy birom.Semmi bajunk se,minden rendben,addig nem is hagyom abba ameddig ennyire igénylem,nem terhel le ès èlvezem az egèsszet.

Boldog babavárást

2017. jún. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!