Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 napja késik a menzeszem....

7 napja késik a menzeszem. Pedig mindig pontosan jött meg. Teszt tegnap negatív volt. Semmi jele annak hogy még akarna jönni. Mikor érdemes tesztelnem újra? Vagy ez nem baba lesz?

Figyelt kérdés
2017. jún. 9. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos, hogy baba. Azért 1 hét késés után már ki szokta mutatni a teszt.

Amúgy az, hogy eddig még sosem késett, az nem azt jelenti, hogy nem is lehet ilyen.

Nekem pl. közel 20 éve alatt soha nem volt olyan a rövid ciklusaim ellenére, hogy két vérzésem között mindösszesen 17 nap teljen el, de néhány hónappal ezelőtt ilyen is volt.

2017. jún. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Kb 3 órája elkezdtem görcsölni és szédülni. Raktam fel tampont hatha megjön, ahogy máskor. Olyankor első görcs után pár perccel már nagyon vérzek.

Viszont nem vérzek ahogy máskor csak halvány rózsaszín folt volt a "dugon".

Nem tudom mi lehet ez. De félek bemenni vele kórházba mert mi van ha nincs is baba.

De ha meg van, akkor gáz hogy görcsölök.

Hozzá teszem sok vetélésem volt. Ezért is félek. Nem tudom mit tegyek 😦

2017. jún. 9. 23:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Nézd, ha negatív a teszt, akkor simán szerintem csak meg fog jönni a havid.

Lehet, hogy volt valamilyen hormonális vagy egészségügyi oka (esetleg gyulladás), ami miatt most késett, illetve így jön meg.

Oké, hogy volt már több vetélésed, de 1 hét késés után már elviekben simán kimutatja a teszt. Úgyhogy szerintem nem terhességről van szó.

2017. jún. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!