Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Viszeres kismamák, titeket...

Viszeres kismamák, titeket sem küldött az orvos tovább? Én mentem volna érsebészhez, de azt mondta nem indokolt. Illetve akinek terhesség alatt lett trombózisa milyen tünetei /jelei voltak?

Figyelt kérdés

Nekem fájnak a lábaim, de mást nem látók rajtuk, nemrég volt dopler vizsgálatom, és nem szeretnék 5 percenként orvoshoz menni, lábfájással.

De azért aggaszt, mert a combom fáj, és visszér ott is van:((((((((((((((((


2010. máj. 18. 16:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem terhesség előtt kétszer műtötték visszérrel mindkét lábam.Sajnos mást a kismamaság alatt nem lehet tenni, csak: vadgesztenyekrém, visszérharisnya, váltózuhany, visszértorna, szobabiciklizés.Ha az orvos engedi, úszás.

Ha már tényleg nagyon fáj, akkor én biztos elmennék az érsebészhez.Hátha tud valami okosságot.Ezt neked kell tudni.Az attól is függ, mit mutatott a dopler.

A múltkor volt itt egy kismami, aki trobmózis gyanúval ment orvoshoz.Nem tudom, mi lett vele.Próbáld meg megkeresni a kérdések között.Hátha tudsz neki írni, vagy tőle kérdezni.

2010. máj. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia!Engem is mütöttek 2 éve visszérrel.Voltam vele a az érsebészemnél,kb 6-7 hónaposan,megnézte,nem volt vészes,sokat kellett pihentetni.Érdemes rákérdezned a nőgyógyászodtól,ha ő úgy látja ir fel véralvadásgátló injekciót,de pl nekem csak a szülés után kell szúrni 6 hétig.Ha nagyon fáj,és kemény egyből fordulj orvoshoz.11 napos kislány anyukája
2010. máj. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!