Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18+6 hetes duci kismamik hogy...

18+6 hetes duci kismamik hogy vagytok? Csak a ruháitokon érzitek a növekedést, vagy szemmel is látjátok már?

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:

szia..

igaz nem 18 hetes vagyok hanem 23at kezdem holnap de még a ruháim mind jok.a 20 hétig nem hiztam söt fogytam pedig 94kg -val kezdtem. de a 20 hét után nagyon megnött az étvágyam..ugyhogy a minusz 1 kilom eltünt tutira :D de nem bánom lényeg hogy egészséges a babám :D amugy jol vagyok nincs semmi problémám szerencsére...a pocakom formásodik de még idegennek nem igen látszik hogy baba van :D de alakul .

és te hogy vagy ?

2010. máj. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is jól vagyok. érdekes h nem hiztam én sem. 16 hetesen ugyanannyi voltam mint elkezdtem. Viszont a ruhák szoritanak nyomnak nem kényelmesek...Bizonyos helyzetekbe kényelmetlen már ülni(96 al kezdtem). De amugy jól vagyok:)
2010. máj. 18. 22:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem a 18 heti uh-n még a régi farmerem simán rámjött, sőt tök kényelmes volt. 20. héten elkezdett nőni a hasam szinte napról napra. MOst meg nem férek oda a pocakomtól az asztalhoz. Gyönyörű kerek lett a hasam! (Nem magam szerint) Jah, amúgy 2.5 kg-t híztam de szerintem azt mind a pockomra.


23. hetes kismama

2010. máj. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Miért írod hogy 18+6 hetes?miert nem írod hogy 24?

én most 21 hetes vok, és nekem már a legelejétől kellett vennem egy terhes farmert..kb 7 hetesen, pedig 12 hetes korig én is fogytam a hányingerektől stb.. de azért vettem nardágot olyan korán mert amikor leültem úgy értem hogy nagyon nyomja a babát..elég kényelmetlen volt a munkahelyen.. most már nekem is rendesen kikeredett..

Szerencsére a felsőkkel nem volt probléma,mert eddig is a mellalatti szabásúakat szerettem, úgy hogy abba nem kellett áldozni..=)

2010. máj. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért mert 18 hetes és 6 napos:)) de a kérdés jogos...:) 19 hetes
2010. máj. 19. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!