Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt így már más is?

Volt így már más is?

Figyelt kérdés
Nem rég írtam ki kérdést mert elmúltak a tünetek és nem tudom most mi van.. Csak hétfőn tudok orvoshoz menni és addig megőrülök,nincs rossztúllét..Csak a fejem fáj és néha picit a hasam (szerintem azért mert ma kellene megjojjon) kB A 8 hétben vagyok..előzte volt hányingerem is most nincs :/ BAJ VAN?? 😯😢
2017. jún. 17. 18:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Sajna ezt ennyiből nem lehet megmondani. Egyrészt normális lehet, ha egy idő után elmúlnak a tünetek, mert a szervezet megszokja, hogy megváltoztak a hormonok.

Másrészt viszont bajt is jelezhet, nálam pont igy volt, hirtelen elmúltak, missed ab.


De szerintem ne stresszeld magad, mert nem lehet tudni, melyik eset áll fenn. Ha nincs barnázás, vérzés, akkor jó eséllyel az első.

2017. jún. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Figyi...nyugi. ugyanez volt velem is 8 hetesen. Pár napra elmúlt minden.

Ha baj van, aggodalommal meg idegeskedéssel úgysem fogsz tudni segíteni...ártani viszont annál inkább, ha minden rendben van.

Namármost...a terhesség nem betegség és nem tünet...úgyhogy ezek alapjá nem lehet megítélni hogy mi a helyzet.

Hétfőig nyugi és pihi!!! Utána meg boldog babavárást. Majd írj.

Ja...mondtam én is ugyanígy jártam 8 hetesen...most 1 hetes a bambínám :-)

2017. jún. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, naponta van valaki igy mert naponta van ilyen kerdes. Meg mindig barmit jelenthet, de ne aggodj mert az tobbet art. Pozitiv hozzaallas!
2017. jún. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, nem igazán nyugodtam meg,de meg próbálok! ment a zöld pacsi!
2017. jún. 17. 19:59
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem nyugodtál meg akkor menj az ügyeletre. Még az is jobb, minthogy végig görcsölj 2 napot s 2 éjszakát. Az sokkal többet árt.

Elhiszem hogy félted meg minden. Én is féltem és féltettem de ez nem megoldás.

2017. jún. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Romániában élek itt nem olyan az ügyelet mint Magyarországon nem igazán vesznek ember számba ,az elején volt egy kis barnazasom azt sem vette senki figyelembe,pár óra múlva el tudtam menni az orvosomhoz ő meg vizsgalt és minden rendben volt de ez 4-5 hetesen volt!
2017. jún. 17. 20:30
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is így volt a 8. hét táján, aztán pár nap múlva visszajöttek mégdurvábban. En is nagyon aggódtam mert előtte volt egy vetélésem de minden oké volt. Próbálj megnyugodni! :)
2017. jún. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Azért sokat segítettetek! ☺
2017. jún. 17. 21:17
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam, ez volt az a pont, amikor vettünk szombaton egy szívhangfigyelőt. :)

Mivel az első baba nem fejlődött, extrán paráztam a 2. terhességem elején. De rendben volt minden, este meglett a szívhang és vissza is jöttek a tünetek! :)

2017. jún. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
(Utolsó) nagyon nagyon örülök hogy minden rendben van veletek jó egészséget kívánok neked is és a babának is :) sok boldogságot! ☺😇
2017. jún. 17. 22:42
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!