Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érvényes 8.30-9 órakor a teszt?

Érvényes 8.30-9 órakor a teszt?

Figyelt kérdés

Sziasztok a kérdèsem az lenne hogy a reggeli első pisi 8.30 körül van akkor is érvényes a teszt ?


2 kérdésem hogy kivel fordult elő az hogy egy év gyógyszer szedés alatt kevesebb lett a vérzés vagy meg se jött



2017. jún. 20. 06:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy mikor pisilsz reggel, csak első legyen.
2017. jún. 20. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem az óra számít, hanem a vízelet koncentráltsága. A lényeg nagyjából az lenne, hogy legalább 4 órán át ne pisilj. Utána első pisi. Egyébként én kétszer voltam terhes, elsőnél ikrekkel, 6 nap késés és délelőtt 11-kor csináltam a tesztet sokadik pisiből.

Második terhesség 4 nappal nem várt előtt délután 5 körül csináltam és már akkor nagyon halványan ott volt...de csak nem várt napján lett egyértelmű pozi.


Szóval lényegében, ha terhes vagy és eltelt 14 nap a lehetséges aktustól (és ott körül volt ovu) Akkor kimutatja a picit hígabb vízeletből is. Ha már késik majdnem mindegy mikor tesztelsz csak próbáld meg minél tovább visszatartani a pisit :)


Ha a gyógyszert viszont most hagytad abba, lehet, hogy csak nem áll még be a ciklusod.... illetve, hacsak nem nézted mikor van ovud, lehet hosszú ciklusra számíthatsz. Egy kedves ismerősöm abbahagyta sok év után a bogyót, majd nem jött meg neki. 38. napon is negatívat tesztelt... majd utána feladta a tesztelést... de még mindig nem jött meg, kb mikor a második mensi ideje lett volna tesztelt újra és már két csíkos volt. Neki valószínű egy hosszabb 35-40 napos ciklusa lehetett. De ugye ezt sose lehet ilyenkor tudni.


Minden jót!

2017. jún. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2017. jún. 20. 06:39
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Nem, csak pontban 6:06-kor mutat jó eredményt, de csak ha előtte feláldozol egy kecskét az isteneknek és megidézed a tükörben Bloody Maryt.
2017. jún. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a késés első napján délutáni vizeletből pozitív lett a teszt. Nem az számít hogy első pisi legyen hanem hogy előtte pár óráig ne pisilj és ne igyál sokat.
2017. jún. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!