Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most akkor lehet vagy sem?

Most akkor lehet vagy sem?

Figyelt kérdés

Most derült ki, hogy terhes vagyok,kb.5 hetes lehetek :)

Sajnos lételemem a TEJESkávé. Szabad terhesség alatt? Hatalmas bögrében iszom,rengeteg tejjel :)



2017. jún. 22. 08:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én megihattam az egy kávémat terhesség alatt, és most is megiszom, pedig szoptatok. Doki tudja, gondot nem okozott. Vérnyomásom terhesség alatt alacsony volt, s ugy is maradt. Sok tejjel cukor nélkül fogyasztom.
2017. jún. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ,én is sok tejjel és 2 édesítő bogyóval! :)
2017. jún. 22. 08:28
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Idd nyugodtan,az édesítőt,ha nem az, viszont cseréld természetes édesírőre.
2017. jún. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A csaladorvos annyit mondott, hogy azért legyen 100% os arabika kávé. Gondolom gyengébb, de amugy is azt ittam.
2017. jún. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindig is simán feketén sok cukorral ittam a kv-t, terhesen csak 1 kis pohárral. Aztán napi 2 vasat kellett szednem és kezdődtek a gondok...kérdezte a doki,hogy mi az ami picit meghajt? mondtam neki,hogy az első kv után 20 perccel a második. Mondta,hogy akkor nyugodtan. A vérnyomásom alacsony, a pulzusom is a bőven jó volt.
2017. jún. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én rengeteg cukorral és pici tejjel iszom a kotyogós kávét.

Ezt terhesség alatt is minden reggel ittam.


Amúgy az mindegy, mennyi tejjel, vagy tej nélkül iszod, mert ugyanaz a kávé-és koffeinmennyiség jut a szervezetedbe...

2017. jún. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehet inni kávét, bár én is függő voltam a terhesség első felében rosszul voltam a koffeintől... nagyon szédültem... aztán hirtelen bumm semmi bajom azóta kávézok, sőt baromira kívánom is :D Ha nem liter számra iszod nem lesz baj :) Na és persze amíg a vérnyomásod is engedi.


Minden jót és jó kávézást :D

34hkm

2017. jún. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszi nektek! :)
2017. jún. 22. 13:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Én végigkávéztam a terhességem plusz utána a szopi alatt sem hagytam el és semmi gond nem volt. Ha a szervezeted ellenzi ne félj úgysem bírod meginni :) nekem első hetekben volt hasonló, egy ideig nem esett jól, nem erőltettem. Utána ittam ugyanúgy ahogy eddig ( sima instant kávé 1-2 kiskanál).
2017. jún. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!