Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek is van vizes folyásotok?

Nektek is van vizes folyásotok?

Figyelt kérdés
18 hetes vagyok,tegnap este raktam fel a hüvelykrémet,amit sok folyásra irt az orvos,és ma rengeteg vizes folyásom van,ami annyira idegesít,rettegek nehogy a viz szivárogjon.
2017. jún. 22. 09:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is az volt, nyugodj meg, gyakori. Tudom könnyű mondani, én is sík ideg voltam mikor elkezdődött, és nem tudtam mi van. Sajnos végigkísérte az egész terhességet, ez van. Én is már rendes betétet használtam, a tisztasági semmit sem ért. Pedig először hogy örültem, hogy nincs menszesz, nem kell betét, erre hordhattam folyamatosan hónapokon át, nem csak egy hétig. :-D
2017. jún. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vizes, krémes, nyákos. Mikor milyen. Én nem kaptam rá semmit. A dokim megnézte, semmi kóros nincs benne. Teljesen normális terhesség alatt. Ez egyfajta védekezés, hogy a bacik ne jussanak be. 18 hkm
2017. jún. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!