Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az, hogy 17+4 naposan...

Normális az, hogy 17+4 naposan még senki sem néz terhesnek?

Figyelt kérdés
Már annyira bánt hogy mindenki megdöbben hogy lassan 18 hetesen mennyire nem látszik rajtam a terhes has.
2010. máj. 19. 19:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok a kicsihez, és Én ahoz is, hogy nem látszik a pocid.

Ne érts félre, de tőlem 16hetesen kérdezték, hogy egy vagy két hetem van vissza szülésig

Nem vizesedtem, addig 2kgt híztam, normál babó méret, magzatvíz ellenére is mindenaposnak néztek.

Imádtam a pocit, nem volt teher, de azért zavaró volt, hogy boldog boldogtalan azt latolgatta mikorra vagyok kiírva. Egyszer 18hetesen begörcsölt a lábam séta közben, lehajoltam megdörzsölni, mentőt akartak hívni... kedvesek voltak, hogy aggódtak, de kellemetlen volt azért elmagyarázni, hogy csak nyáron szülök.

2010. máj. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Én 17+5 vagyok :)

Ha pulcsi van rajtam, akkor az én pocakom sem látszik (főleg most hogy ilyen hideg van). Ha jó idő van, és nem kell pulcsi, csak sima póló, akkor látszik a pocakom, de nem feltűnő, pláne, ha fekete a póló.

Ne bántson, hogy nem veszik még észre. Vissza fogod még sírni a kis pocakot :) Én tudom, második terhességem :) Eléggé kényelmetlen lesz a "buli" vége, az utolsó hónap...

2010. máj. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
jajjj, persze, hogy normális!!! Ne aggódj emiatt. Nekem kb. ilyenkor kezdett el éppen picit gömbölyödni, előtte csak én láttam. És a végére így is hatalmas pocakom lett! Boldog babavárást!
2010. máj. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Én még csak 14 hetes vagyok és semmi,sőt fogytam is,de azt mondták nekem,hogy első terhességnél ez teljesen normális.168 cm és 69 kiló vagyok. Ráadásul nekem széles a csípőm és van hova helyezkednie.Volt osztálytársnőmmel a szülészeten találkoztam össze amikor a testvérem újszülött babáját látogattam meg és kiderült,hogy a lány éppen szülni megy pedig egy kis pukli volt a hasa.Ha nem látom személyesen akkor nem hiszem el,hogy ilyen létezik.Egy kis mag volt a hasa és nem volt kövér.Egészséges,normál súlyú babája született.Azóta hiszem el,hogy néhány nő eltudja titkolni a terhességét.

Üdv: 14 hetes kismami

2010. máj. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat,én is annyi velem egy idős terhes lányt látok óriási pocakkal,hogy már szinte nem hiszem el

hogy ekkora különbésgek is lehetnek.

2010. máj. 19. 20:08
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

21 hetes vagyok.

Ma kicsit bővebb kabátban voltam, és a boltos csaj megjegyezte,hogy nem is látszik rajtam, vagy takargatom?

Hát lehúztam a cipzárt akkor már csak a póló volt, és elkerekedett a szeme.:)

Mert a hasam elég nagy, de tény,hogy kabátkában senki nem mondja meg,hogy babát várok:)

2010. máj. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
nekem ma egy sima pulcsiban nem hitték el.
2010. máj. 19. 20:46
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én kb. 20 hetes terhes lehettem, amikor kérdezték, hogy mikor szülök már meg végre! Amikor mondtam, hogy félidős vagyok, na akkor azt mondták, tuti, hogy ketten, sőt hárman is vannak a pociban! Csak azért írom, hidd el, ez sem a legjobb érzés!
2010. máj. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt hasam csak minimális az utolsó hetekben a dokim is mondta ,hogy nagyon pici a hasam! Mondjuk én örültem is neki,ennek ellenére 3220g+52cm-es lányzót hoztam a világra! Mindenki csodálkozott,hogy hol fért el?!
2010. máj. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
59%

Gratulalok a babadhoz!

Szeintem teljesen normalis, hogy ennyi idosen meg nem veszik eszre az allapotodat. Azert meg az a baba eleg picike es a meh is eleg alacsonyan van ahhoz, hogy normal ruhazatban, normal es nem rajatszott testtartassal ne nagyon legyen eszreveheto a pocak. Testalkattol es hajlamtol is fugg.

Nekem mindket terhesseg alatt keson kezdett noni a hasam es nem lett oriasi a vegere sem. Magas vagyok es vekony. Oszinte leszek, elso terhesseg alatt neha zavart eleinte, de a vegere mar boven elegsegesnek ereztem egy akkora pocakot, mert igy is negy kilos baba nott benne es az utolso hetekben gyakran alulrol tartottam a hasam seta kozben, mett ugy ereztem, hogy kiszakad belolem a gyerek. Pocak meret ide, vagy oda, de a benne levo sulyt nekem kellett cipelni, nem azoknak, akik kicsinek tartottak...

Szules utan hamar megereztem a tobbi elonyet is. Ugyanis a borom nem repedt, a korhazat szinte mar lapos hassal hagytam el, a borom feszes lett hamar es roppant jol esett a noi lelkemnek, amikor idegenek a boltban, bankban, egyeb helyeken bokoltak, hogy csinos vagyok ilyen pici baba mellett is.

Szoval nezheted a jo oldalat is, szerintem az a fontos, hogy a baba rendben legyen.

A 2. terhesseg alatt sem igazan latszott a pocakom meg felido utan sem, igaz, hogy en oltozkodesben sem pakoltam ra, sokaig hordtam normal nadragokat, kesobb meg sok terhes szoknyam volt, szukebb farmerszoknyak, vagy A-vonaluak, a normal szukebb felsoimet hordtam es mivel a labam vekony volt, a derekam is megmaradt, igy 6 honap kornyeken meg nekem esett egy kollegina, hogy max 2-3 honapos terhes lehetek ekkora hassal, mert neki 6 honaposan mar hatalmas volt es kizart dolog, hogy az elso babam negy kilos lett, mert emlekszik, hogy akkor is alig volt pocakom. Konkretan meghazudtolt. Nagyon szivesen emlekeztettem volna ra, hogy nem kellene bennunket osszehasonlitani, mert neki baba nelkul nagyobb hasa van, mint nekem szules kornyeken lesz, szoval asszem kicsit mas a felepitesunk.

Szoval ezen ne parazz, ha kicsi lesz a pocakod, de a babad szep meretu, akkor ezt inkabb erezd egy igen szerencses adottsagnak. Olvasgass egy kicsit akar ezen az oldalon is, rengeteg anyuka panaszkodik, hogy honapokkal, vagy akar egy evvel szules utan is van meg hasa, log a bor, repedt. Senki sem tehet a pici pocakjarol, ahogyan a nagyrol sem, tehat orulj annak, ami neked adatott.

2010. máj. 20. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!