Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megőrülök! Hüvelygomba?

Megőrülök! Hüvelygomba?

Figyelt kérdés
Voltam dokinál elösször 8hetesen enyhe sárgás folyással,néhapici égő érzéssel , azt mondta nincs vész, ha nem javul a 12héten írunk kúpot. 2hét múlva elmentem egy másikhoz, mert nem javult. Írt fel canesten gyno-t gombára. 6 napig használtam is, kenegettem magam, de azóta rosszabb lett.. Bő, sárgás folyás, jelen pillanatban pisilés után égő érzéssel. Mit tegye Már annyira kétségbe vagyok esve :/ a picinek nem lehet baja, ugye? Kedden megyünk ultrahangra, de mintha soha nem akarna eljönni az a nap....
2017. jún. 25. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amíg a méhszáj zárt, nem lehet baja, de ha kinyílik eléggé, mert akkor már fel tudnak menni a baktériumok, gombák, minden.
2017. jún. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
terhesség alatt már én is hallottam hogy alakulhat ki gyakran gomba... menzesz alatt is könnyen. nekem a sima canesten krémet mondta a doki hogy jó. el is múlt hamar. bár nekem nem volt vészes csak hát zavart.
2017. jún. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nystatinos kúp kellene, ez széles spektrumú gomba-és baktériumölő gyógyszertári keverős hüvelykúp. 10 napos a kúra. Itt Szegeden automatikusan ezt írják fel, bármilyen gyanús folyás, fertőzés gyanú van. 12 hét előtt is! Többedik terhességem, sokszor kaptam már, most pl. 7-8 hetesen volt egy kúrám.


Ha kikezelik, utána használj valamilyen hüvelyflóra helyreállító, erősítő készítményt. Én előző terhességben Vitagyn C-t használtam, ismerősöm Lactofeelt. De van sokféle.

2017. jún. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!velem ugyan ez volt hónapokig! :( aztan kezdődött az,hogy brutálisan fájt a vizsgálat,sőt utána napokig barnáztam.nekem a szemérem ajkaim égtek,nem folyamatosan,de legjobban pisilés után mikor töröltem meg magam.kentem canestennel,talán rosszabb is lett utána mint volt.aztán kaptam gomba ölő kúpokat,semmit nem ért.aztan most irt fel az orvos baktérium ellen kúpot,6 napos kúra,ma használom el,és talan talán ez most javított rajta,de nem merem elkiabálni,de valószínű baci volt. :( nekem is ezek a tüneteim voltam,mint neked.Minden esetre majd 12én megyek dokihoz,azért szerintem rácsapok az asztalra,hogy ennyi idő után tessék kenetet venni,mert így 20 hetesen marhára nem hiányzik olyan baci,ami gondot okoz.és én már a terhességem leg eleje óta ezzel küzdök. :(
2017. jún. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!