Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek milyenek ezek a...

Szerintetek milyenek ezek a hormon értékek? Csak 3 hét múlvára van időpontom az endokrinológushoz. A mensi 5. napján voltam a vérvételen.

Figyelt kérdés

Tsh: 2,01

T3: 4,98

T4: 14,62

FSH: 8,0

LH: 5,4

Prolaktin: 128

Ösztradiol: 178,1

SHBG: 79,2

Tesztoszteron: 1,12

DHEA-S: 4,77

Kortizol: 407,1


2017. jún. 26. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Kellene hozzá egy ovuláció utáni 7. napi is.

Ebben túl nagy dráma nincs.

Illetve a prolaktin milyen mértékegységben van?

2017. jún. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi a választ! A prolaktin mIU/l mértékegységben van megadva.

Hát nekem az endokrinológus azt mondta, hogy ha megjön a mensi akkor a 4.-5.-6. napok közül valamelyiken menjek el vérvételre. Plusz a progeszteront az ovu után nézessem meg. Nem feltétlen van baj, csak mondta, hogy nézzük meg a hormonokat mivel az még nem volt nézetve nekem, amúgy 3 hónapja próbálkozunk. Azért kerestem fel, mert magas volt a prolaktinom meg a tsh-m is ingadozott.

2017. jún. 27. 08:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor ebben a mértékegységben a prolaktin sem magas!

Igen, ovu után 7. napon progeszteront, esetleg ösztradiolt kellene nézni. Plusz TSH mellé nem ártott volna T3 és T4, bár 2-es TSH-val szerintem rendben vannak.

2017. jún. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :-) T3, T4 lett nézetve, Tsh alatt rögtön az van.
2017. jún. 27. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!