S. O. S. Béta hcg?

Figyelt kérdés

Elvielg 5 hét 4 napos terhes vagyok a hcg vérből 6600 IU/l

Viszont a babát sehol se találják se méhen belül se méhen kivül. mi lehet??? ez van a papiromra irva:


Jó állt,állapot,Has puha btapinható

Ép portio,bő fluor

Rendes nagy puhább uterus,jó szabad körny.Minimális tömegezettség érezhető

Douglas szabad

Korai Grav

uterus ür pár mmre tágult,szabad hasi folyadék nincs andextájon eltérés nem látható


lesz ebből még baba vagy miért nem találják?


2017. jún. 30. 14:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen még nincs megtalálható baba, minden lelet a terhesség korának megfelelő elváltozást mutat. Megnagyobbodott, felpuhult méh, ilyenkor még nincs is nagyon más. Miért mentél ilyen korán, panaszos volt?
2017. jún. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
5 és fél hetesen kellene lennie petezsáknak de azt sem találják :(
2017. jún. 30. 14:57
 3/19 A kérdező kommentje:
valaki??? nagyon félek hogy méhen kivüli. de ott sem találták...
2017. jún. 30. 15:28
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Azt írtad, hogy az uterus ürege pár mm-re tágult, szerintem ez utalhat arra esetleg, hogy itt kezd a petezsák kialakulni.

Az ultrahang kép alapján én fiatalabbnak mondanám a terhességed. Biztos, hogy akkor fogant?

2017. jún. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
biztos. mert utána együtt sem voltunk mert lebetegedtem meg kötöhártya gyulladásom lett.
2017. jún. 30. 15:53
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
A spermiumok állítólag simán várakoznak 3-4 napot is!
2017. jún. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Én egyenlőre nem izgulnék.... jelen pillanatban terhes vagy. Az hogy mondjuk egy héttel kisebb a terhesség semmit nem jelent. Ha aktus után 5 nappal fogant meg akkor simán belefér, hogy nem találták a petezsákot, de ahogy előttem írták a tágulás jelezheti, hogy elindult.


És igen ritka, hogy 5 napig él a sperma, de 3 napig tuti. és ilyenkor még a fél nap is sokat számít egy terhességben.


Vedd azt, hogy valakinek 6+0-nál már pulzálás van van akinek meg csak egy hét múlva... Ne stresszeld magad. Ezért az egy dolog miatt érdemes 6. hét végén menni először dokihoz, mert akkor már biztos, hogy minimum petezsák van.


Én nem aggódnék a helyedben, hcg-d is szép magas. Ha nagyon nem bírsz magaddal menjél nézess megint egy hcg-t, hogy emelkedik e.


Minde jót kívánok, és próbálj kicsit megnyugodni. Nem minden gép felel meg ahhoz, hogy korai terhességet lássanak, és az emberi szervezet sem robot. Van akinek pl a beágyazódás is 4-5 napos van akinek 6-7 napos. Szóval hiába tudod mikor voltatok együtt akár egy hét is eltelhetett mire elkezdődött a terhesség.


Drukkolok és picit nyugi :)

2017. jún. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
én csak attól félek de nagyon h nehogy méhen kivüli legyen és esetleg belehaljak vagy nem tudom. van egy 4 éves lányom nagyon félek az ilyesmitől. bármitől ami kockázattal jár az életemre. félek hogy itt leszek a kislánnyal és begörcsölök meg bevérzek mit csinálok akkor? totál kivagyok :/
2017. jún. 30. 16:40
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogsz ilyen korai méhen kívülibe belehalni.

Hétfőre visszahívtak vérvételre? Abból látszódna, hogy méhen kívüli vagy elhalt terhesség.

Én úgy tudom, hogy 2000 felett látszódnia kellene az UH-n.


Nekem hasonló eredménnyel elhalt terhesség volt, de drukkolok, hogy nálad másképp alakuljon!

2017. jún. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
igen hétfőn újra vérvétel. igen nagyon szomoru lennék mert egy éve probálkozunk és végre sikerült. nagyon fájna ha elhalt volna. viszont inkább ez mint hogy méhen kivül legyen... igy legalább tudom már hogy teherbe tudok esni. csak bajom ne legyen,nem özönségből féltem magamat csak a lányom miatt
2017. jún. 30. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!