Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Béta Hcg vérvételre ugye...

A Béta Hcg vérvételre ugye nem kell éhgyomorral menni?

Figyelt kérdés
2017. júl. 2. 12:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Nem.
2017. júl. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. júl. 2. 13:34
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
De! MINDEN vervetelre éhgyomorral kell menni!!
2017. júl. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Ez nem igaz utolsò.Csak abban az esetben kell éhgyomorra maradni,ha éhgyomri cukrot is néznek,
2017. júl. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigynél, es mindenfele hormonvizsgálatnál ehgyomor. Ez ki is van irva es az orvosaim is minden alkalommal mondjak h ehgyomorral menjek
2017. júl. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Elso vagyok. Diplomas apolo, aki vert is vesz.


Kedves 66 % os , ha halvany lila gozod nincs, ne okoskodj.

Cukor, lipids, koleszterin fajtai - ezeknel kell ehgyomor.


Egyebkent altalanos iskola biologia anyag, hogy a hormont nem befolyasolja mit eszel. Gondolom hianyoztal epp.

2017. júl. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Én is arra voksoltam, hogy nem, és a doki sem mondta, de azért na, megkérdeztem! Mondjuk csak a reggeli kávém miatt érdekel, amitől egyelőre még nem undorodom.
2017. júl. 2. 21:25
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért írtam, mert ezt mondta a dokim. Nem azérr h hátráltassam a kérdezőt!:)
2017. júl. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
6# írni bármit lehet, te tán tudsz mindent az én foglalkozásomról? A méhekről és a foldrajzról is? Ha nem.. akkor kerlek ezzel ne dobálódz, mindenki mashoz ért. En tapasztalatból.írtam... tudtommal barko valaszolhat , nem csak ápolók stb.. de ha mégis mutasd meg hol áll ez a házirendben
2017. júl. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is ápolónőként dolgozom.Pont pár hete kaptunk egy tájékoztatót a laborból,hogy csak csak akkor kell az éhgyomorra maradni,ha olyan értékeket néznek,amik az étkezéshez köthetőek.Például cukor,koleszterin.Hormonoknál nem kell.
2017. júl. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!