Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes uh-n már látszódhat...

14 hetes uh-n már látszódhat a baba neme?

Figyelt kérdés
Most voltam, a doki kérsezte, megnézze e. Megnézte, és szerinte lány. De ilyen korán ez mennyire biztos? Volt valaki, akinek bejött?
2017. júl. 7. 10:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem mondtak meg ennyi idosen. 18hetes uht mondott a dokim hogy akkor biztosabban meg tudjak mondani
2017. júl. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Magándokim látta. De nem sima 2D UH-n, hanem próbára pont nála volt egy jobb gép. (még én is láttam, annyira egyértelműen mutatta).

Mondta, hogy ezt ugye még ne vegyem készpénznek, majd csak a 18. hetin lesz tuti.

Azt egy másik doki csinálta, ő meg már úgy kérdezte, hogy "Ugye tudja, hogy fiú?"


Mivel mindenáron fiút szerettem volna, ezért én már a 14. héten tutira vettem...

És mindig széttett lábbal egyértelműen mutatta, mi van ott, ezért nem volt kétség.

2017. júl. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Ha lányt mondott, akkor még lehet fiú is később. Mindig is a fiú volt a biztosabb a képernyőn, belőle nem lehet lány később ugye bár :)

De úgymond "kinőni" még kitud később.


12 hetesen tippelt a doki, hogy ő úgy látja fiú, és az is lett. Úgyhogy 12 hetesen elképzelhető, hogy már látható, de szerintem inkább a fiúk esetében.

2017. júl. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az egyik fiamnál sima régi sztk-s uh-n már 11 hetesen jól tippelték, hogy fiú, a fiamnál meg csak 23 hetesen, mert túl izgága volt és mindig másfelé fordult - pedig őt addig vagy kétszer annyit és több helyen nézték.
2017. júl. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kislányt biztosra 18. héttől lehetne mondani. Előtte egyáltalán nem az. Ismerősöm most járt így... 28. héten kiderült, hogy a kislány kisfiú lett XD És mindent megvettek már lányosba. Én azt mondanám, ha vásárlás miatt fontos a neme, akkor érdemes mondjuk 20-24. hét között 4D-re menni ott, ha mutatja már tutira látható :) Mi 12hetesen fiú tippet kaptunk, 16 hetes 4D-n takarta magát, 17 hetes 2d-n szinte egyértelmű lány volt, de doki mondta nem merné 100%-ra mondani, mert feltapadhat a csomag és akkor lánynak néz ki. Felülről tudtuk megnézni csak, mintha pelenkáznánk. Majd 22 hetesen kiderült, hogy tényleg fiú :)


36hkm

2017. júl. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem 14.hetesen mondtak h lany. Kerdeztem a dokit h ez tuti e?! Nekem azt mondta teljesen biztos, es mutatta a laba kozet nekem hogy nincs ott semmi. Hat remelem, hogy a 18.hetin is lany lesz.
2017. júl. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
12+6-on megmondták, hogy lány. Az is maradt.
2017. júl. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekünk 95%ra mondták a 13. héten, hogy fiú, és tényleg fiú lett. Meg is lepett, hogy ilyen gyorsan kiderült :)
2017. júl. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A nagynál 32. héten mondták meg tutira, hogy fiú.

A kicsinél 18. héten mondták meh, hogy fiú.

Most voltam a pocaklakóval a 12 hetes uh-n.

A doki megkérdezte, hogy akarjuk-e tudni a nemét. Mondtuk, hogy persze. Azt mondta ilyenkor még nem lehet 100%-ra mondani, de ő erősen úgy látja, hogy fiú.

És nem, nem lesz negyedik. 😂

2017. júl. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!