Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan lehet a hányást visszat...

Hogyan lehet a hányást visszatartani?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok,és rettegek attól,hogy az utcán fogom kidobni a taccsot.Vissza lehet valahogy tartani?Milyen praktikával?

2017. júl. 8. 11:32
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Hanytal mar eletedben ?

Vissza tudtad tartani ?

Nalatod. A terhesseg alatti hanyas detto ugynolyan mint ha beteg vagy.

2017. júl. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Pár mély levegő segít. Émelygés ellen egy kis ropi vagy mentolos rágó is jó. Kis szerencsével nem egész nap leszel rosszul.
2017. júl. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hordj magadnál egy zacskót. Sokszor az is használ, ha tudod, hogy van hová illedelmesen. És tartsd magadnál azt a rágcsálni- vagy innivalót is, ami esetleg neked bevált (azt te tudod kitapasztalni, hogy a tej, a hideg kóla, a sós ropi, a gyömbéres víz, a magyaros kolbász vagy a citrom...stb. nálad a befutó.)

Egyébként meg ez egyedi, mert valaki hirtelen elhányja magát, csak mert jobbra nézett, és nem tudná visszatartani, más meg akárhány hétig egyfolytában émelyeg, mégsem hány egyszer sem, pedig folyton azt hiszi, hogy na most.

2017. júl. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
gyógyszer hányás ellen.
2017. júl. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
sehogy nem lehet, én is hánytam egyszer utcán terhesen. pedig gyógyszert is szedtem vészes hányásra.
2017. júl. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Háromszor hánytam utcán terhesen, és csak az egyik volt néptelen utca, a másik kettő forgalmas hely. Ha jönni akar, jönni is fog, nem tudsz mit csinálni, legfeljebb elvergődni valami félreeső zugba, de nekem se sikerült mindig.

Szatyor, zacskó, ilyesmi mindig legyen nálad, meg egy nagy rakás zsepi és víz, amivel öblíteni tudsz.

Utálatos helyzet, de ez van sajnos.

2017. júl. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Épp az előbb jött rám, hidd el, nem lehet...pedig egészen eddig azt hittem nekem sikerülni fog. 😀

(7 hetes vagyok)

2017. júl. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Én melóba menet többször is kidobtam a taccsot mikor terhes voltam. Buszon mindig volt nálam zacsi. Mentolos cukor néha segített és szájon át lélegeztem mélyeket közben. De a róka ha jönni akar, jönni fog.
2017. júl. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nyeld vissza
2018. jún. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!