Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is "gyenge" a dereka?

Másnak is "gyenge" a dereka?

Figyelt kérdés
26. hetet taposom,és ha háton fekszek,egy idő után iszonyatosan fáj a derekam,de olyan szinten,hogy alig tudok lábra állni.Más is van így?
2017. júl. 9. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is a keresztcsont- medence ízületnél nagyon meg tud fájdulni mióta babát várok. Oldalra fordulok az ágyban és úgy tudok felülni, ha fáj.
2017. júl. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 25 hetesen ugyanígy vagyok. Szóval nem vagy egyedül.
2017. júl. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27 hetes vagyok. Akármit csinálok, midenképp fáj a hátam, derekam. Sehogy se jó, se állva, se ülve, folyton pihenni kell, de akkor is csak fészkelődök.
2017. júl. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Feküdj oldalt, kismamapárna nagyon sokat segít, vagy, ha van nagy párna otthon rakd a térdeid közé vagy csak rakd rá a felső lábad oldalt fekve. Háton alvás? Terhesen amúgy sem ajánlott :) Főleg az utolsó trimeszterben. Azért sem kényelmes, mert nem egészséges se neked se a babának :S Én is megszenvedtem ezzel, mert mindig háton alvós voltam és eleinte autómatikusan álmomban hátra fordultam és úgy kelve fájt mindenem... Aztán rászoktam nagy nehezen az oldalt pózra azóta legalább tudok aludni.


37hkm

2017. júl. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

Az a helyzet,hogy a gyerkőc nem nagyon tolerálja az oldalfekvést...háton eddig kényelmes volt,de a fájdalom miatt mostmár ez sem...csak sergek-forgok állandóan.

2017. júl. 10. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!