Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire normális hogy 38....

Mennyire normális hogy 38. hétben vagyok és egyáltalán nem kívánom a szeretkezést, pedig alapvetően minden nap csináltuk a párommal. De most még semmi és nem értem miért. Másnál is előfordult?

Figyelt kérdés
2017. júl. 11. 00:45
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Igen elő.. Koncentrálj talán a babádra inkább.
2017. júl. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Trljesen normalis. Hatalmas hassal nekem sem az jar a fejemben hogy huuu de szexi vagyok, szexet akarok. Persze van akinel ez oszton, de pl. nalam nem. Mi megadjuk a modjat, hangulat, csini fehernem, stb. Hat a terhes has minden csak nem szexi. Szoval akinel nem osutonos a "dughatnek", hanem hangulat kell hozza, ott eleve ezek a dolgok hatterbe szorulnak a nagyterhesseg idejen. El nem tudom kepzelni hogy oldalra forduljak mint a doglott balna es kozben a ferjem dongessen, a baba meg kozben rugdos belulrol....ettol a hideg kiraz, mintha valami allatok lennenk :(
2017. júl. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Részemről már az is fura, hogy van aki kívánja a szexet, miután már érzi a babát mozogni :D Mi egyszer csináltuk akkor, és húúú hát nem tudtam ráhangolódni a dolgokra miközben töpörtyű ficánkolt XD Én azóta nem is kívánom egyáltalán, főleg így a vége felé, már mindenem fáj már az ágyból kimászni is művészet és stratégiát igényel, szex? Azt se tudnám, hogy mozduljak XD


Szerencséd van, hogy eddig ment. Most már inkább készülj a szülésre hangolódj a babára :) Ezt a pár hetet meg kibírjátok, főleg, ha már te sem érzed szükségét.


Minden jót :)

37hkm

2017. júl. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Normális. Én 39 hetesen még szexeltem, de nem minden nap. Ha pl. nyílik már a méhszáj akkor nem szabad
2017. júl. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) csak azért érdeklődtem mert több helyen olvastam, hogy a nők nagy része utolsó percig kívánja :/ de ezek szerint nem mindenki
2017. júl. 11. 11:49
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Én az elejétől nem kívánom,minden kismama más :)
2017. júl. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Utólag kiszámoltam, kb éppen akkor fogant a baba, amikor észrevettem, hogy nem kívánom. Utána már rögtön nem. Akkor persze még nem értettem, miért. Ez azóta is kitart, hol erősebb, hol kissé gyengébb.
2017. júl. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
És egyébként szerintetek ha nincs semmi gond, akkor akár az elejétől is lehet hetente többször is? Én még a terhesség elején járok, semmi probléma nincsen, de eszembe jutott, vajon nem sok-e, ha pl 3 naponta együtt vagyunk, ha minden ok, nincs vérzés, görcs, akkor ugye a szextől nem lehet baj?
2017. júl. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Teljesen normalis.
2017. júl. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!