Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A ti orvosotoknak tudjatok...

A ti orvosotoknak tudjatok milyen minosegu gépe van?

Figyelt kérdés
A 2D az nem valami jó? Marmint azzal baj ha nem látszik még semmi a petezsákban?
2017. aug. 1. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetoen az osszes kep 2D es az osszes meres es genetikai szures 2Dben van. A 3D meg 4D annyival tobb, hogy a gepnek van egy extra kepalkotoi kepessege, amivel a 2D kepbol tud neked 3Dt es 4Dt csinalni. Szoval attol meg, hogy 2D, lehet egy nagyon jo gep.

Inkabb az a lenyeg, hogy mennyire jo minosegu vagy mennyire oreg a gep.

Hany hetes vagy? Attol fugg, hogy kellene-e benne lennie mar valaminek.

2017. aug. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

5+3 es csak 8,7 mmes petezsák latszik. Masodik méresre 9,4 mm volt de a 8,7-et írta a papírra.:/

Kár h nemtudom milyen a minősége a gépnekm bár az sem segítene sokat rajtam. 6+4re vár vissza, h megnézzen!

2017. aug. 1. 12:16
 3/7 A kérdező kommentje:
Itt olvasgattam nem is olyan régi kérdéseket és legtobbeknek latszik már legalább a szikhólyag
2017. aug. 1. 12:17
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A 2D technika amit rutinszerű vizsgálra használnak. A 3-4-5D-s vizsgálatokat ritkán használják diagnosztikára (pl. nyúlszáj), ezt egyébként babamozinak is hívják, leginkább a szülőknek fontos, hogy megnézzék a baba pofiját.

Az, hogy nem látott szikhólyagot még nem jelent feltétlenül gondot. Ha rossz felbontású, öreg géppel néztek, akkor ez simán nem látható ebben a terhességi korban.

2017. aug. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem köszi szepen a sok hasznos infót. Akkor majd kiderul 1 het mulva kb.:) ://
2017. aug. 1. 13:49
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi voltunk 4D-n 23 hetesen, de a méréseket meg mindent 2D-ben nézett meg az orvos. Utána kapcsolta át 4D-re, de az már csak a mozi miatt volt.

2D gépből is van jobb és rosszabb is. Én most sztk-ba járok, de nem tudom milyen minőségű.Régen jártam magán orvoshoz is, de neki még UH-ja sem volt.

2017. aug. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezert is felesleges ilyen hamar ultrahangozni, meg orvoshoz menni!

Amikor meg ilyen picik (sot meg kesobb is) nagyon egyszeru par mm-t elmerni es akkor mar tok mas adatok jonnek ki... Siman lehet, hogy kesobb fogant, 1 het peldaul ilyenkor meg nagyon sokat szamit.

De biztosan minden a legnagyobb rendben lesz, probalj meg nem stresszelni nagyon :-)

2017. aug. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!