Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az eldobható bugyit használtát...

Az eldobható bugyit használtátok szüléskor?

Figyelt kérdés
Azon lehet cserélni a betétet, vagy ha megtelt új bugyi kell?
2010. máj. 23. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Bocsi az OFF-ért :) most a napokban néztem én is ilyen eldobható bugyit, hát én azt hittem, hogy ez azért vastagabb fajta meg hogy tart is valamit, de hát nagyon vékony és laza, nem is értem hogy tud egy vastagabb betétet megtartani :) pedig én is akartam venni, hogy majd szülés után ezt hordom, de nem fogok, inkább veszek ilyen kínai piacos bugyiból pár darabot, aztán majd max kidobom.
2010. máj. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én hagyományos bugyit használtam. A kórházban akkora pelenkát adtak, hogy abból garantáltan semmi nem ment mellé. Szerintem az is elegendő, ha nem muszáj, ne költs fölöslegesen.
2010. máj. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, és adtak a pelcsiből annyit, hogy szépen, sűrűn tudtam cserélni, abszolut higiénikus volt. Nem kellett könyörögni érte.
2010. máj. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én sima bugyit használtam,és abba Tena Ladyt tettem!
2010. máj. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

16:42-es válaszoló, én is így fogok tenni. :)

amúgy drágább az eldobható bugyi, mint a kínai tundra. És az a hálós szerintem nem tart eléggé.

2010. máj. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem, nekem nem jött be ez a hálós variáció.

Nagyon véreztem és polimed pelust használtam, amíg nem csillapodott, utána pedig bugyiba betétet!

2010. máj. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

akkor én vagyok a kivétel:)

Nekem nagyon bejött, igen, hálós, de nagyon jól tartott.

Tena betétet használtam, amikor az orvos látta, akkor pedig papírvattába csomagolt vattát, mert a dokinak ez a dilije. Nem tűrte meg a betétet...

Szóval nekem azt a nagy csomagot is szépen megtartotta, ezek is vannak több méretben, a helyeset kell eltalálni.

Nekem annyira bejött, h azóta menstruációkor is ezt használom:)

2010. máj. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia,én a kínaiban vettem 5 db nagymama fazonú pamut bugyit(70ft/db) és Tena betétet használtam,és eldobni sem sajnáltam!Bejött nekem!

Azért is jó volt,mert nem bántotta a császáros hegem a bugyi széle,mert jól felért!

Szép estét!

2010. máj. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én a dm-ben vettem 5 db-os csomagolású papírbugyit, az is ilyen eldobható. A kórházban azt használtam. Igazából felesleges volt, de mindegy, nem volt drága, kb 3-400 ft volt.

Vettem még a kínaiban 100 forintos nagyobbacska bugyikat, azok viszont kényelmesek voltak.

2010. máj. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!