Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes terhesen az állt a...

13 hetes terhesen az állt a papíromon, hogy crl:66mm placenta tapadása:hátso fali, fhr:164/min, amnion részben kitapadt. Chorion méhszáj felé eső részén 10*23mm-es hematoma. Erre mit mondtok? Nagyon veszélyes?

Figyelt kérdés
2010. máj. 23. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
szia, en csak a hematomahoz tudok hozzaszolni, nekem is volt 7 hetesen, duphastont kaptam a barnazas miatt, a 12ik hetig kellett szedjem, 3 het alatt felszivodott maskulomban,vagyik nekem kiverzett. halistennek semmi bajunk nincs azota mar 19hetesek vagyunk. nekem akkor szabadsagot adott a doki es 3 het agynyugit, sok fojadekot es pihit. nem kaptal semmilyen gyogyszert?
2010. máj. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de igen duphastont és magneb6 ot.
2010. máj. 24. 10:58
 3/4 anonim ***** válasza:
elso vagyok, akkor szedjed a gyogyszert, es ha tudsz pihenj sokat, tudom, hogy sza, en azthittem sosem telik le a 3 het fekves, azthittem mar megveszek, de ennek ez a modszere pihines, a gyogyszer segit megtartani a babat, sargatest hormon a duphaston, igy a mehed nem kell termleje, es igy koncentral arra hogy felszivodjon a a hematoma. igy egyszerre csak 1 dologra kell figyeljen, igy a baba is biztonsagban van. en is sokaig szedtem, es minden rendbenvan, pedig nekem 3x! akkora hematomam volt. uh. csak kitartas!
2010. máj. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kösszi szépen.
2010. máj. 24. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!