Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon félek mi tévő legyek?

Nagyon félek mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
16 hetesterhes vagyok 12.héten voltamvérvételen és a tromocitám 143 volt és tegnap elött közölte a nőgyogyász hogy Medrolt kell szednem utána olvastam és sokan azt irták ilyen esetben még nem is kéne gyogyszer rá, persze félek hogy még alacsonyabb lesz de nem értem mert annyira azért nem rossz
2017. aug. 11. 07:59
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
És inkább hiszel a sok ismeretlennek mert "azt írták", mint az orvosi diplomával rendelkezõ nõgyógyásznak? Aha...
2017. aug. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem kételkedem az orvosban csak megkérdeztem interneten is egy hematologust ő válaszolt és ő mondta hogy ez még nem alacsony .
2017. aug. 11. 09:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Elvileg lehet szedni terhesen medrolt, nem okoz gondot a magzatnál.

Én elmennék most a helyedben kontroll vérvételre, hogy ha ennyire izgulsz, lásd hogyan áll most a trombocitád.

Amúgy 150 felett kell lenni, a tied még nem vészes, csak fontos lenne tudnod, hogy most mi a helyzet, mert a vérvétel egy hónapja volt, ennyi idő alatt sok minden történhet.

2017. aug. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ én mindenen nagyon tudok aggodni..Csak hétfőn tudok menni , remélem addig nem lesz semmi gond
2017. aug. 11. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!