Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van más is, akinek nagyon...

Van más is, akinek nagyon aszimmetrikus lett a melle terhesség alatt? Ez normális egyáltalán?

Figyelt kérdés
22 hetes vagyok, és már egy ideje feltűnt, hogy szinte csak jobb mellem nő(tt). Mostanra viszont olyan szembetűnő a különbség, hogy megkockáztatom, 2 kosárméret különbség is van már a melleim közt. Ez mennyire normális? "Beindul" vajon majd a másik is?
2017. aug. 14. 01:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A két mell alapból nem egyforma.Minél nagyobb a mell,a különbség annyival jobban szembetűnő.
2017. aug. 14. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem már kisebb is lett, de így is maradt különbség. Előtte sem volt teljesen egyforma, de azoptatás alatt nőtt a különbség. Pedig mindkettőben volt tej bőven és egyformán etettem. Egy ismerősömnek mégnagyobb eltérés lett. De neki csak az egyik mellétt fogadta el a baba.
2017. aug. 14. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!