Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív vagy csak száradási csík?

Pozitív vagy csak száradási csík?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátló tablettát szedek. Az elmúlt hónapban mint máskor is napra pontosan megjött a "menstruációm" bár eléggé gyenge volt. Most ismét megjött ismét eléggé gyenge volt, úgy döntöttem vásárolok egy terhességi tesztet. Gabriel teszt,megcsináltam, határozottan egy csík volt látható. Ugyan a teszt használati utasítása azt írja hogy 10 perc után nem mérvadó az eredmény én mégis megnéztem még 2 órával később, és egy eléggé halvány csíkot mutat a teszt. tehát ami biztos hogy 1 óra után is még negatívat jelzett és 2 óra elteltével jelzett mást. Lehet terhesség vagy ..?

2017. aug. 15. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Negativ
2017. aug. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

erre nem alapoznék. vegyél még egy tesztet, holnap reggel első vizelettel végezd el, majd ható időn belül (max 10-15-20 perc) értékeld !!! utána pedig dobd ki!!!!!!!!!!!!!!!


ezt pedig jelen pillanatban vedd negatívnak.


Ha a holnap reggeli időn belül mutat második csíkot az pozitiv. erre ne alapozz. a gábriel pont olyan hogy hajlamos száradáskor/ után becsíkosodni.

2017. aug. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem igazán értek ezekhez, de kicsit megijesztett, hogy 2 óra után ott lett egy ilyen egészen halvány vonalka. tehát valóban hajlamos erre az 'utócsíkozódásra' ez a fajta teszt?
2017. aug. 15. 17:55
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem az összes teszt hajlamos x idő múlva mást mutatni. de ez a használati útmutatóban benne szokott lenni
2017. aug. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Reggel csinálok még egyet. Egyébként a nagyon halvány csíkok azok a korai terhességet mutatják? Előfordulhat rendkívül halvány csík például 5-7 akár 8-10 hetes terhességnél is? Ez puszta kíváncsiság mert annyi mindent olvastam itt.. hogy eszméletlen.
2017. aug. 15. 19:26
 6/10 anonim ***** válasza:
nem tudom, viszont előfordulhat akkor is, amikor nincs terhesség... 100%-ra tutit a doki fog mondani :)
2017. aug. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem az elmaradt menzesz előtt 3 nappal nagyon halvány csík volt, majd kétnaponta teszteltem ezt követően kb. 3-szor, s azok a tesztek egyre erősödtek.
2017. aug. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

[link]


Ma reggel, szerintem teljesen negatív.

2017. aug. 16. 13:55
 9/10 anonim ***** válasza:
7-es válaszoló vagyok. Szerintem is negatív.
2017. aug. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi, hogy megnézted és a választ :)
2017. aug. 16. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!