Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sok az 1 kg plusz 19. hét 5...

Sok az 1 kg plusz 19. hét 5 naposan? 165cm 53 kg indulok

Figyelt kérdés
2017. aug. 19. 12:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egy hájpacni lehetsz.
2017. aug. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Most ez komoly?
2017. aug. 19. 12:31
 3/18 anonim ***** válasza:
Te is tudod hogy nem
2017. aug. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

1 kg az semmi.

Az első meg viccelt. :)

2017. aug. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Mivel extra módon vigyáznom kell, mert borzasztó hízásra hajlamos vagyok nagyon félek a terhességi hízástól. Ezért kérdeztem.
2017. aug. 19. 12:33
 6/18 A kérdező kommentje:
A hasam viszont látványosan nőtt, nem durván de látni a növekedést.
2017. aug. 19. 12:33
 7/18 anonim válasza:
Mert terhes vagy? Ha nem eszel idióta módjára egész nap sütit meg chipset nem fogsz annyit hízni, hogy ne tudd leadni. A legtöbben azért híznak sokat, mert "most kettő helyett eszem" és elengedik magukat.
2017. aug. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem eszek egyáltalán kettő helyett, kimondottan vigyázok magamra. 53 kg-hoz az eltérés 1 kg ha nincs pl aznap nagy mosdó, akkor 1,5 kg. Nem vagyok én sem a híve a kettő helyett eszünk elvnek.
2017. aug. 19. 12:40
 9/18 anonim ***** válasza:
1 kg az nem is feltétlen hízás. Annyit ingadozik bárkinek a súlya még akár egy napon belül is. Nekem van olyan, hogy felállok a mérlegre X a súlyom. Utána, ha többször is felállok aznap különböző időpontokban, akkor attól függően, hogy mennyit eszek, iszok, pisilek, kakálok a nap folyamán még akár másfél kilót is liftezhet össze-vissza a súlyom.
2017. aug. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

9-es vagyok, egyébként sem sok. Normális súlyról indultál, eddigre a baba kb. 300 gramm, már nőtt a véred mennyisége, van egy kis magzatvize is a babának stb. Szóval ennek van súlya. Én pl. igaz, hogy a 26 hétre nem híztam még, DE én olyan 10 kiló túlsúllyal indultam, így a baba ugyan remekül nő, van neki súlya meg mindennek, de mivel figyelek a javasolt étkezési szabályokra, ezért amennyit ő már nőtt, az viszont rólam eltűnt hájban, így kiegyenlítődik a dolog, ezért nincs még rajtam "plusz kiló", ami nem is plusz kiló lenne, hanem a baba súlya meg a járulékos tartozékok.


De neked nyilván nem lenne mit elveszítened, a babádnak viszont nőni kell és azért már nem 8 grammos szegényke, szóval nem csoda, ha a mérlegen is látható a jelenléte, megfelelő étkezés mellett is. Akin nincs túlsúly, ami olvadhat az ne képzelje, hogy nem fog gyarapodni a súlya, elvégre annak a babának meg kell nőni, nem levegőből szőtték.

2017. aug. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!